utorok, 27 septembra, 2022

Kosačka Riwall pro RPM 5135

Kosačka Rivall pro – s ňou si kosenie zamilujete. Model od českej firmy Riwall si hneď obľúbite, nakoľko obsahuje štyri funkcie: zber, mulčovanie, zadné a bočné vyhadzovanie. Dizajn prevzatý od profesionálnych strojov je zárukou perfektného zberu trávy a pohodlného kosenia. Kosačka je vybavená silným a tichým motorom s nízkou spotrebou, rýchlym štartom, modernou prevodovkou a nastavením výšky kosenia v 7 výškach, takže si poradí s hocijakým trávnikom. Kosačka rivall pro má šírku záberu 51cm, a teda je dostačujúca aj na rozsiahlejšiu trávnatú plochu.

Srdce kosačky : motor

Kosačka disponuje tichým a výkonným motorom s ventilovým rozvodom OHV, nízkou spotrebou a vysokým krútiacim momentom. Štart motora uľahčuje vstrekovací ventil paliva a použitá prevodovka sa pýši dlhou životnosťou. Výkon 2600w je nad mieru postačujúci.

Na každý trávnik

Šasi, ktoré je vyosené do strany a sklonené dopredu bolo inšpirované profesionálnymi strojmi. Je zárukou bezchybného zberu trávy a pohodlného kosenia aj pri obrubníkoch. Výšku kosenia je možné nastaviť do siedmich pozícií, dve z nich sú vhodné na nízke kosenie tzv. anglický trávnik.

kosačka riwall

Pohodlie

Kosačka rivall pro je veľmi pohodlná. Pohodlie pri kosení zaisťujú ergonomická riadidlá s mäkčeným povrchom a nastavením výšky, je teda vhodná aj pre vyšších ľudí. Jednoduchý pohyb kosačky zabezpečujú kolesá s guľôčkovými ložiskami, veľkosť zadných kolies uľahčuje ovládateľnosť aj dobrý záber. Pri trávniku, ktorý je vo svahu, určite poteší pojazd, ktorý dosahuje rýchlosť až 4km za hodinu.

Zberný kôš s úctihodnými 65 litrami Vás taktiež zaručene poteší. Taktiež poteší Váha kosačky, ktorá je len 38kg, a manipuláciu s ňou zvládnu hravo aj ženy.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Kondomshop – Kvalitný erotický obchod + novinky a akcie

Na našej webovej stránke môžete raz za čas nájsť recenzie produktov, ktoré sú od spoločnosti Kondomshop.sk. Nuž, povieme si na rovinu. Táto spoločnosť predajom...

Porovnanie sexshopov: v ktorom z 5 testovaných sa oplatí nakúpiť

Aj keď je táto téma ešte dosť tabu, tak objem vyhľadávaní a nákupu sexuálnych pomôcok sa v poslednej dobe dosť zvýšil, a práve z...

Kuchynské drezy Blanco: Kvalita je vždy na prvom mieste

Zariadiť si kuchyňu podľa vlastných predstáv môže byť v súčasnosti realitou. Jej súčasťou sú aj kuchynské drezy. Produktov tohto typu v dnešnej dobe nájdete veľmi veľa....

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články