piatok, 12 apríla, 2024

Tonerpartner – tonery do tlačiarne

Práca s počítačom v kancelárii či doma na home office, je už dneska bežná. Bez počítača s tlačiarňou si už svoju prácu ani nedokážeme predstaviť. Ale kde nakúpiť tonery a kancelárske potreby? Tonerpartner Vám zabezpečí kvalitné náplne, kazety či tonery do tlačiarne, ale aj kancelárske potreby a ochranné aj hygienické pomôcky.

Tonery do tlačiarne

V ponuke tonerparner.sk nájdete náplne a tonery do tlačiarne všetkých druhov. Je jedno či máte atramentovú alebo laserovú tlačiareň či multifunkčné zariadenie. V eshope nájdete tlačiarne HP, Canon, Samsung, Xerox, Toshiba či Brother.

Zaručene si vyberiete toner pre svoju tlačiareň. Tonerpartner Vám ponúka Originálne ale aj lacnejšie kompatibilné náplne, ktoré sú ekologickejšie a ponúkajú 100%nú kvalitu tlače.

tonery do tlačiarne tonerpartner

Tonerpartner – overený eshop

Tonerpartner je jednotkou na trhu s náplňami a tonermi do tlačiarní. Desaťtisíce spokojných zákazníkov, tisíce pozitívnych recenzií a overené zákazníkmi na heuréke hovoria za všetko. Pozitívne reakcie sme zaznamenali na rýchlosť dodania tovaru, komunikáciu obchodu ale aj cenu a kvalitu predávaných tonerov.

tonerpartner

Výhody pre registrovaných

V prípade, že sa rozhodnete kúpiť toner do tlačiarne, či niečo iné z ponuky, odporúčame si vytvoriť registráciu . Tou získate vernostné body, ktoré môžete použiť pri ďalšom nákupe (jedná sa o cca 10% zľavu).Taktiež hodnota objednávky pre dopravu zadarmo klesne na 35€.

Tip. V článku o repasovaných notebookoch a PC nájdete taktiež užitočné informácie pri výbere počítačovej techniky

Čo je toner?


Toner je atramentová kazeta v laserových tlačiarňach a kopírkach. Tvorí ho tlačové médium – farebný prášok, ktorý sa pri vysokotlakovej tlači prenesie na predlohu (papier) vypaľovaním pri teplote 120 až 180 °C počas tlače (prečítajte si podrobnejšie článok o tom, ako fungujú laserové tlačiarne).

Ako tonerové prášky sa používajú polyméry odolné voči vysokým teplotám. Tonery obsahujú štyri pigmenty pre čiernobielu a farebnú tlač: azúrová, purpurová, žltá a čierna (azúrová, purpurová, žltá a klávesnica – CMYK). Prekrytím týchto základných farieb môžu laserové tlačiarne namiešať každý predstaviteľný odtieň.

Zvyšný toner oi. zahŕňa:

Čip – slúži na komunikáciu medzi tonerom a tlačiarňou,
Škrabka – dávkuje presné množstvo tonera,
Utesnené – zabraňuje rozsypaniu prášku pri manipulácii s tonerom,
iné zložky tonera.
Pre menšie tlačiarne sa toner dodáva vo forme typickej kazety. Väčšie stroje s vysokou výťažnosťou používajú bubnový toner (pozri obrázok nižšie).

tonerpartner tonery do tlačiarne


Ako zistím, ktorý toner potrebujem?

Správny toner závisí od typu vašej tlačiarne. Modelový rad a konkrétny model nájdete na štítku umiestnenom na zariadení (zvyčajne na zadnej alebo spodnej strane, niekedy aj na prednej strane). Ak si neviete rady, tonerpartner Vám zaručene pomôže.


Čo je to atramentová kazeta – cartridge?


Cartridge je anglický názov atramentovej kazety alebo atramentovej kazety, čo znamená náplň do atramentovej tlačiarne. Kazety môžu mať jednu alebo viac nádob – kazety s čiernym atramentom sú zvyčajne samostatné a kazety s farebným atramentom obsahujú nádoby s tromi základnými farbami (azúrová, purpurová a žltá).

Tlač prebieha cez tlačovú hlavu, do ktorej sa dodáva atrament z atramentových kaziet. Tlačová hlava je vybavená stovkami trysiek, ktoré vystrekujú drobné kvapôčky atramentu na papier. Ďalšie informácie nájdete v našom článku o tom, ako fungujú atramentové tlačiarne.

Komunikáciu medzi atramentovou kazetou, tlačiarňou a počítačom (alebo iným koncovým zariadením) zabezpečuje čip na hlavnom tele atramentovej kazety. Hlási tiež chýbajúci atrament alebo iné chyby.

Ak sa vám minie atrament, kúpte si novú atramentovú kazetu. Do atramentových kaziet odporúčame pridávať atrament len ​​pre tlačiarne vybavené systémom zásobníkov atramentu, ktorý je na danú úlohu správne vybavený. Pri klasických atramentových kazetách môžu po doplnení vytiecť a nenávratne poškodiť tlačiareň.

Ako nájdem atramentové kazety, ktoré potrebujem?


Pri výbere tonerovej kazety sú kroky rovnaké ako pri tonere. Pomocou aplikácie Cartridge Finder nájdete presný model svojej atramentovej tlačiarne a správnu atramentovú kazetu.

Čo mám robiť, ak tlačiareň po výmene atramentovej kazety netlačí?
Zvyčajne to môže byť jedna z nasledujúcich porúch:

1) Problém s papierom. Tlačiareň zastaví tlač a zobrazí správu „Zaseknutý papier“ alebo „Minul sa papier“.

„Zaseknutý papier“ označuje zaseknutie papiera v mechanizme podávania papiera. Zapnite tlačiareň a jemne vytiahnite papier, ktorý je zaseknutý medzi valcami. Vyhnite sa trhaniu – hrozí roztrhnutie papiera. Ak dôjde k oddeleniu, najlepšie je nechať ho odstrániť v autorizovanom servisnom stredisku.

Ak sa zobrazí chyba „minul sa papier“, stačí pridať papier do zásobníka.

2) Technická chyba. Ak tlačiareň používate prvýkrát, nainštalovaný ovládač môže chýbať (môžete si ho stiahnuť z oficiálnej stránky výrobcu). Iné technické chyby môžu naznačovať zlú komunikáciu medzi terminálom a tlačiarňou – ak sa zobrazí číslo chyby, pozrite si príručku výrobcu.

Tonerpartner má tonery pre každú tlačiareň.

Tonerpartner recenzie

Eshop získal na heureke hodnotenie 92%, čím si zabezpečil certifikát overené zákazníkmi. Nakupujúci najviac ocenili rýchle doručenie tonerov, cenu, kvalitu zakúpeného tovaru, komunikáciu ako aj výber tovaru. Z recenzií (a že ich je skutočne dosť – cca 9.000)vyberáme:

  • V minulosti mi doručenie trvalo dosť dlho, tentokrát som bol milo prekvapený a tovar objednaný jeden deň ráno som mal na druhý deň u seba.
  • Výhodné ceny.

  • Som velmi nespokojny so spravanim pracovnicky z Toner Partner, ked som si chcel objednat vybrany tovar telefonicky. Spolocnost Toner Partner vydava spustu financnych prostriedkov na reklamu predavaneho tovaru a jedna „zaneprazdnena“ pracovnicka Vas odmietne.

Ale som velmi spokojny s dodanym tovarom od spolocnosti Toner Partner. Po vyplneni objednavkoveho dotaznika cez e-shop dodnie objednaneho tovaru trvalo velmi kratko.


S nákupmi som spokojná. Tonery, i keď kompatibilné, ale fungujúce bez problémov a poteší tým pádom aj ich cena. Pre nákup tonerov v tomto obchode rozhodla záruka opravy tlačiarne v prípade toho, že kompatibilný toner poškodí moju tlačiareň. Túto možnosť/službu som nenašla v žiadnom inom obchode s kompatibilnými tonermi.
Pri dobrom zaobchádzaní mi tlačiareň vydrží roky a teda nechcem kupovať tlačiareň každý mesiac.


Tovar mi bol doručený rýchlo a v dobrej cene. S nákupom som veľmi spokojná aj vzhľadom na predchádzajúce dobré skúsenosti s dodávateľom.


Široká ponuka, kvalitné tonery za super ceny, extra rýchle dodanie. Z mojej strany maximálna spokojnosť, objednávam od nich už roky a zatiaľ žiadny problém.


Toner Partner je môj obľúbený e-shop a nakupujem tam už viac rokov, vždy k plnej spokojnosti s objednaným tovarom aj prístupom k zákazníkom. Skvelá komunikácia, rýchle vybavenie, bezproblémová dodávka tovaru.


Ak niekto na svojej stranke oznaci tovar skladom…na zaklade toho sa rozhodujem, ci platim vopred alebo nie, pripadne ci neobjednam inde. V tomto pripade bol tovar oznaceny ako na sklade a vysledok je, ze nie a nie ho dorucit. V mojom pripade to nie je tovar, ktory bezpodmienecne potrebujem mat v rukach ale ako referencia je to dost neprijemna skusenost.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články