piatok, 12 apríla, 2024

Dermacol

Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jeden
Jednu z prvých krycích kozmetických prípravkov na svete vytvorilo české laboratórium Dermacol. Sú už šesťdesiate roky
Používali ho hollywoodske hviezdy a Dermacol je synonymom aj o päťdesiat rokov neskôr
Perfektný makeup je dostupný nielen v Českej a Slovenskej republike, ale po celom svete.

.

Dermacol recenzie

Zo stoviek recenzií na portále heureka má dermakol hodnotenie aktuálne 98%, čo ho radí medzi kvalitné a obľúbené obchody. Zákazníci si najviac pochvaľujú rýchlosť dodania, akcie, balenie a kvalitu tovaru. Z recenzií vyberáme:

Kvalitný tovar, krásna predajňa, ochotný a príjemný personál, ktorý mi vždy dobre poradí. Dermacol má skvelé akcie a pre verných zákazníkov aj pekné bonusy alebo aj darčeky.

Rada nakupujem na Dermacol sk. , vždy si niečo dobré vyberiem, majú dobrý sortiment, výborné akcie, dostatok možností platby aj doručenie, je to môj obľúbený e-shop s kozmetikou, odporúčam.

Obchod krasne vidno uz z dialky, kedze je ruzovy, krasne ciste prostredie, velmi chvalim pohariky so vorkami na sprchove gely.. Obrovske + pre mna.. Vsetko uhladne, nasvietene, ciste..

Veľmi spokojná. Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo, tovar bol doručený vporiadku.

Som maximálne spokojná s vašimi výrobkami a v neposlednom rade chcem vyzdvihnúť balík a jeho obal, krasny, dôstojný a milý. Zakaždým ma veľmi poteší.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články