utorok, 21 mája, 2024

Vyberáme erotický darček zo sexshopu

Ak si myslíte, že v tomto článku nájdete typické darčeky ako je kniha, kvety či čokoláda, ste na omyle. Samozrejme, môžete vsadiť na klasiku, no nebolo by odveci trochu to oživiť. Máme pre vás tipy na darčeky, ktoré jednoznačne vašu polovičku potešia. Anooo, vyberieme erotický darček.

Nikto z nás nemá rád monotónnosť vo vzťahu a preto by ste mali obmeniť aj valentínske darčeky. Keďže ide o sviatok lásky, malo by sa to niesť v takomto zmysle. My vám prinášame tipy na darčeky zo sveta sexuálnych pomôcok. Vašu polovičku to rozhodne poteší a možno, že aj milo prekvapí, v čo všetci dúfame. Samozrejme, nemusíte byť odborník na sexuálne pomôcky, aby ste vedeli vybrať tú správnu. My vám so všetkým pomôžeme. Tak si poďme spolu vybrať erotický darček – ideálne zo sexshopu ruzovyslon , kde k darčeku dostanete darček :p

Toto sú naše tipy!

Erotický darček – niečo pre ňu

Vo všeobecnosti platí, že muži obľubujú kupovanie sexuálnych hračiek. Vzrušuje ich už len predstava, ako to poteší ich milujúcu partnerku. Ktoré darčeky v podobe týchto pomôcok ženy rozhodne potešia?

erotický darček

Silikónový vibrátor

Najlepší erotický darček ! Na predohru je najlepšie použiť vibrátor, ktorý je overený už mnohými zákazníčkami. Vďaka unikátnemu zakriveniu tohto produktu je možné dosiahnuť aj na slávny bod G, čo vašu partnerku rozhodne privedie k rýchlemu vyvrcholeniu.

Silikónový vibrátor môže vaša partnerka použiť samostatne, poprípade s vami počas sexuálnych hier. Telo tohto zariadenia je stavané tak, aby prekrvilo každú časť vagíny a pošvy, čo vašu partnerku rozhodí v tom najlepšom slova zmysle.


dildo

Dildo so semenníkmi

Vašu partnerku rozhodne poteší dildo v podobe reálneho penisu so semenníkmi. Tento produkt vyniká väčším a výraznejším žaluďom, ktorý vaša partnerka poteší pri každom prieniku do vagíny.

Sólo aj partnerské hry dostanú vďaka dildu úplne iný rozmer. Oživíte si tak svoje spoločné sexuálne hry a vaša žena príde k vyvrcholeniu takmer ihneď. Dildo so semenníkmi je totiž takej dĺžky, aby vyplnil skutočne celý priestor vagíny.

venušine guličky

Vaginálne činky

Počuli ste už niekedy o vaginálnych činkách? Vo všeobecnosti ide o produkty, ktoré posilňujú ženské panvové dno, vďaka čomu sa zvyšuje intenzita prežitia sexu. Žena bude viac sťahovať pošvové svaly a jej partner si rozhodne užije užší priestor vo vagíne.

Každá vaginálna činka má svoju váha, pri čom sa odporúča začať s ľahšou a postupne váhu navyšovať. Okrem iného, vaginálne činky sú skvelým riešením aj pre ženy, ktoré trpia inkontinenciou. Použitím týchto produktov sa zvykne problém ihneď vyriešiť.

Niečo pre neho

Samozrejme, nemali by sme zabúdať ani na mužské polovičky vo vzťahu. Ich sexuálne pomôcky v niektorých prípadoch dokážu potešiť ešte viac, ako to ženské pohlavie. Samé však uvidíte, ako to váš partner zoberie. My vám zaručujeme, že s týmito darčekmi ho rozhodne nesklamete.

čierny análny kolík

Vibračný análny kolík

Pri sexuálnych hrách so svojím partnerom môžete zažiť skutočne veľa vzrušenia. Jemu k tomu dopomôže aj špeciálny vibračný análny kolík, ktorý ho dovedie ku veľmi silnému orgazmu.

Dôvodom je priškrtenie penisu a rozvibrovanie prostaty. Aj keď to znie mučivo, nie je to tak. Celé množstvo krvi v penise sa totiž bude sústrediť len do pulzujúceho penisu, ktorý sa zväčší a zaplní vašej partnerke celé lono.

putá

Erotické putá

Tak, ako pre ženu, aj pre muža existujú erotické putá. Doprajte svojmu partnerovi rozkoš, nasaďte mu putá a robte si s ním čo len chcete, a to doslova. Váš partner tak bude mať nezabudnuteľný zážitok, ktorý si bude chcieť veľmi rád zopakovať.

Šteklidlo

Zaviažte vášmu partnerovi oči, vyzlečte ho donaha a prejdite mu po každej časti tela šteklidlom. Váš partner bude celý bez seba, čo môžete zaradiť pravidelne medzi predohru. Šteklidlo je skvelým doplnkom k spomínaným erotickým putám. Vášho partnera to rozhodne rozdráždi a bude celý bez seba.

video : 6 naj zážitkov na január z kategórie erotický darček

ďalšie zaujímavé videá nájdete TU

Monika D
Ahoj! Volám sa Monika a pochádzam z Liptova. Študujem na vysokej škole v odbore biológia, čo mi je skutočne blízke. Popri štúdiu si však privyrábam písaním článkov, a to sa stalo mojim hobby. Najbližšie sú mi témy v oblasti zdravia, vedy a športu, ktorý tiež patrí medzi moje koníčky. Rada sa však vzdelávam aj v iných oblastiach. Copywriting je kreatívna práca a ja som šťastná, že môžem byť toho súčasťou!

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články