utorok, 21 mája, 2024

Flagranti.sk – sexshop s dobr├Żmi cenami

Te┼í├ş n├ís, ┼że V├ím m├┤┼żeme prin├í┼ía┼ą novinky aj zo sveta erotiky. Ob─Źas nap├ş┼íeme recenziu na produkty od eshopu Flagranti, ktor├Ż je na trhu u┼ż od roku 2004. Ich ponuka je naozaj ┼íirok├í a ceny pr├şjemn├ę, tak┼że by tento eshop nemal unikn├║┼ą ┼żiadnemu nad┼íencovi v svete erotick├Żch pom├┤cok.

tip: pozrite si ─Źl├ínok: ve─żk├ę porovnanie sexshopov, aby ste nak├║pili na spr├ívnom mieste.

O eshope Flagranti

flagranti sexshop akcia

Ide o slovensk├Ż eshop, ktor├Ż sa u┼ż dlh├║ dobu zaober├í predajom sexu├ílnych hra─Źiek a pom├┤cok. Do roku 2020 fungovali v r├ímci spolo─Źnosti 4sex. Od tej doby v┼íak spravuj├║ vlastn├Ż eshop, ─Źo im, ale aj n├ím z├íkazn├şkom, prin├í┼ía obrovsk├║ rados┼ą. FLAGRANTI bude va┼í├şm spolo─Źn├şkom na ceste v├í┼íne a spoznania. Na tejto webovej str├ínke sa m├┤┼żete dozvedie┼ą nie─Źo viac o svete erotiky a tie┼ż si vybra┼ą zo ┼íirok├ęho spektra ┼ítekliv├Żch pom├┤cok. Flagranti bude va┼í├şm sprievodcom k tomu, aby ste si na┼íli cestu k sebe, ale aj k r├┤znym sexu├ílnym hr├ím. A ─Źo sa t├Żka sexu├ílnych hier tak ve─żk├Ż v├Żber n├íjdete na eshope , v ktorom hr├í hlavn├║ ├║lohu ru┼żov├Ż slon├şk .

Navy┼íe ka┼żd├║ chv├ş─żu na V├ís ─Źakaj├║ skvel├ę akcie, tak si nenechajte ni─Ź ujs┼ą.

flagranti z─żavov├Ż k├│d

Hodnotenie eshopu flagranti.sk

My sme boli s n├íkupom na eshope spokojn├Ż, v┼íetko hralo tak ako m├í. Tovar n├ím bol doru─Źen├Ż na druh├Ż de┼ł v diskr├ętnom balen├ş. Tak┼że tomuto eshopu nem├íme ─Źo vytkn├║┼ą. Navy┼íe pri porovn├ívan├ş cien produktov vo viacer├Żch sexshopov, bol pr├íve flagranti.sk jedn├Żm z najlacnej┼í├şch (spolu s Lovesexshop-om). Pozit├şvne hodnotenia zbiera eshop aj na heureke, kde z├şskal certifik├ít zlat├ę overen├ę z├íkazn├şkmi so spokojnos┼ąou a┼ż 99%, ─Źo sa pri takmer 3000 hodnoteniach v dne┼ínej dobe nevid├ş ─Źasto.

Z─żavov├Ż k├│d flagranti

V eshope flagranti n├íjdete mno┼żstvo produktov v aktu├ílnych z─żav├ích, ktor├ę n├íjdete v sekcii flagranti v├Żpredaj, pri ktorom m├┤┼żete u┼íetri┼ą aj 50% p├┤vodnej ceny. Okrem toho m├┤┼żete vyu┼żi┼ą z─żavu vo v├Ż┼íke 10% pre registrovan├Żch u┼ż├şvate─żov, pr├şpadne prvotn├Ż z─żavov├Ż k├│d na z─żavu 5% , pri prihl├ísen├ş sa k odberu noviniek.

Cie─ż sexshopu flagranti.sk

Hlavn├Żm cie─żom Flagranti je b├║ra┼ą spolo─Źensk├ę stigmy. Ve─ża ─żud├ş m├í pred sexshopmi predsudky, ale ot├ízka je, pre─Źo? Ide predsa o norm├ílnu vec a fyziologick├║ potrebu. Pom├┤┼że v├ím objavi┼ą nov├ę veci, ktor├ę sa bud├║ p├í─Źi┼ą v├ím, ale mo┼żno aj v├í┼ímu partnerovi. FLAGRANTI je tu na to, aby v├ím dodal v├Ą─Ź┼íiu odvahu v objavovan├ş seba sam├ęho, a to v─Ćaka r├┤znym sexu├ílnym pom├┤ckam. Cie─żom tejto spolo─Źnosti je najm├Ą by┼ą ─Źo najviac spo─żahliv├Żm partnerom a dod├ívate─żom erotick├Żch hra─Źiek r├┤zneho druhu.

FLAGRANTI je spolo─Źnos┼ą, ktor├í tu bude pre v├ís, z├íkazn├şkov, neust├íle. Z├íle┼ż├ş im toti┼ż najm├Ą na tom, aby ste boli vy spokojn├ş s pon├║kan├Żmi slu┼żbami. S├║ preto schopn├ş urobi┼ą jednoducho ─Źoko─żvek. Aj ke─Ć sa na prv├Ż poh─żad m├┤┼że zda┼ą, ┼że ide o nie─Źo nemo┼żn├ę, u nich to neplat├ş. V r├ímci tejto spolo─Źnosti rozhodne radi ocen├şte diskr├ętnos┼ą. T├í v├ís bude sprev├ídza┼ą u┼ż od samotnej objedn├ívky a┼ż po dodanie tovaru. Diskr├ętni s├║ aj v komunik├ícii. Ak budete chcie┼ą s nie─Ź├şm poradi┼ą, nev├íhajte sa obr├íti┼ą na online chat, ktor├Ż je neust├íle k dispoz├şcii.

flagranti vibrátory

Kvalitn├Ż servis

Na eshope sa sna┼żia neust├íle vylep┼íova┼ą. Chc├║ da┼ą z├íkazn├şkom to najkvalitnej┼íie, ─Źo je moment├ílne na trhu. Roz┼íiruj├║ ─Źoraz ─Źastej┼íie aj pon├║kan├ę slu┼żby. Ka┼żd├í sexu├ílna pom├┤cka tak bude pre v├ís obrovsk├Żm z├í┼żitkom. Tovar v├ím v┼żdy zabalia do luxusn├ęho dar─Źekov├ęho balenia. Rozhodne v├ís pote┼í├ş aj dar─Źek, ktor├Ż k va┼íej objedn├ívke automaticky pripoja. Na n├íkup v eshope tak budete ma┼ą po ka┼żdej objedn├ívke kr├ísnu spomienku.

Exkluz├şvne zna─Źky s├║ samozrejmos┼ąou

Flagranti sa v├ím sna┼ż├ş pon├║knu┼ą v┼żdy len to najkvalitnej┼íie. Pr├íve preto ide neust├íle ruka v ruke s celosvetov├Żmi trendami a modernou dobou. Prin├í┼ía v├ím exkluz├şvne zna─Źky erotick├Żch pom├┤cok, ktor├ę rozhodne stoja za pozornos┼ą. Z├írove┼ł v┼íak eshop vyh─żad├íva kvalitn├ę produkty za ni┼ż┼íie ceny, aby si p├┤┼żitok mohol dopria┼ą skuto─Źne ka┼żd├Ż, kto po ┼łom t├║┼żi. V┼żdy pracuj├║ aj na roz┼í├şren├ş vlastn├Żch produktov FLAGRANTI. U┼ż teraz si m├┤┼żete vybra┼ą z kvalitn├Żch, ale aj nad─Źasov├Żch pom├┤cok.

Partner, na ktor├ęho sa d├í spo─żahn├║┼ą

Na trhu s erotick├Żm tovarom Flagranti p├┤sob├ş u┼ż od roku 2004. Po cel├║ t├║to dobu sa sna┼ż├ş o to, aby bol partnerom, na ktor├ęho sa jednoducho d├í spo─żahn├║┼ą za ka┼żd├Żch okolnost├ş. Firmy, s ktor├Żmi spolupracuje s├║ s ich pr├ícou maxim├ílne spokojn├ş. Pr├íve to pos├║va spolo─Źnos┼ą vpred a motivuje v tom, aby sa aj na─Ćalej sna┼żili vylep┼íova┼ą pon├║kan├ę slu┼żby.

In┼ípir├ícia a podpora v jednom

Neodmyslite─żnou s├║─Źas┼ąou na┼íich ┼żivotov je sex a erotika. Flagranti chce docieli┼ą to, aby ste sa na┼íli v tom, ─Źo sa v├ím a v├í┼ímu partnerovi p├í─Źi. Preto sa neust├íle sna┼żia z├íkazn├şkov motivova┼ą, in┼ípirova┼ą a podporova┼ą vo svete erotiky. Z├írove┼ł sa spolo─Źnos┼ą pok├║┼ía o vylep┼íenie vz┼ąahov. Ako dobre viete, dvaja ─żudia by sa mali prirodzene milova┼ą a ni─Ź nie je lep┼íie, ako vz┼ąah neust├íle okore┼łova┼ą a prin├í┼ía┼ą do sexu├ílneho vz┼ąahu aj novinky. Flagranti v├ím zaru─Źuje, ┼że z ich ponuky si rozhodne vyberiete. Ka┼żd├Ż si pr├şde na svoje, pri─Źom budete aj maxim├ílne spokojn├ş.

akcia lelo vibrátory

┼áirok├ę spektrum sexu├ílnych pom├┤cok

V  ponuke eshopu n├íjdete sexu├ílne pom├┤cky pre ┼żeny, mu┼żov, ale aj pre p├íry. ─îo v┼íetko je na predaj?

  • Erotick├║ bielize┼ł a kozmetiku
  • An├ílne pom├┤cky
  • Masturb├ítory
  • Venu┼íine guli─Źky
  • Dild├í a BDSM
  • Spolo─Źensk├ę hry
  • V├íkuov├ę pumpy
  • Stimul├ítory
  • Afrodiziak├í

Vernostn├Ż program Flagranti

Flagranti pon├║ka aj vernostn├Ż program, ktor├Ż sa rozhodne oplat├ş. U┼ż pri registr├ícii a prihl├ísen├ş odbere noviniek toti┼ż z├şskate z─żavu 5 %, a to ├║plne na v┼íetko. V pr├şpade, ┼że nak├║pite celkom nad 120 ÔéČ, z├şskate z─żavu a┼ż 10 % na v┼íetko. V tomto pr├şpade sa po─Ź├ştaj├║ v┼íetky n├íkupy na na┼íom eshope, a to u┼ż od roku 2004. Ke─Ć celkov├Ż zrealizovan├Ż n├íkup presiahne hranicu 120 ÔéČ, automaticky budete presunut├ş do ─Źasti, kde si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą VIP z─żavy. Po prihl├ísen├ş sa v├ím tak bud├║ zobrazova┼ą automaticky ceny produktov u┼ż aj so z─żavou. Vernos┼ą pre eshop Flagranti sa v├ím tak rozhodne oplat├ş a vy by ste nemali v├íha┼ą.

Flagranti recenzie

Sexshop flagranti m├í na heur├ęke aktu├ílne hodnotenie 98%. ─Źo je skvel├ę. Z takmer 3000 recenzi├ş z├şskali ocenenie overen├ę z├íkazn├şkmi. Nakupuj├║ci naj─Źastej┼íie ocenia r├Żchlos┼ą doru─Źenia, cenu, v├Żber tovaru, diskr├ętny n├íkup erotick├ęho tovaru ako aj jeho kvalitu. P├ír recenzi├ş n├íjdete ni┼ż┼íie:

Za mna urcite odporucam. Tovar bol doruceny rychlo a v cas a s vyrobkom som maximalne spokojna. Tesim sa na dalsi nakup


Ur─Źite odporu─Źam, oby─Źajne Nie nechavam recenzie, ale ke─Ć mi sa nie─Źo naozaj p├í─Źi a to je obchod, tovar, akcii, nie m├┤┼żem to nech├ít bez koment├íru, 5 hviezdi─Źiek.


R├┤znorodos┼ą produktov za dobr├ę ceny. Preh─żadnos┼ą str├ínky s ve─żk├Żm mno┼żstvom produktov.


R├Żchle dodanie,super ceny.
Popis produktov fajn ostatn├ę obchody nap├ş┼íu rovnak├Ż popis na 6 vibratorov a ke─Ć mi bol doru─Źen├Ż z in├ęho obchodu tak to bola hr├┤za nepou┼żite─żn├Ż.
Sexuálne pomôcky len z eshopu flagranti.

Monika D
Ahoj! Vol├ím sa Monika a poch├ídzam z Liptova. ┼átudujem na vysokej ┼íkole v odbore biol├│gia, ─Źo mi je skuto─Źne bl├şzke. Popri ┼ít├║diu si v┼íak privyr├íbam p├şsan├şm ─Źl├ínkov, a to sa stalo mojim hobby. Najbli┼ż┼íie s├║ mi t├ęmy v oblasti zdravia, vedy a ┼íportu, ktor├Ż tie┼ż patr├ş medzi moje kon├ş─Źky. Rada sa v┼íak vzdel├ívam aj v in├Żch oblastiach. Copywriting je kreat├şvna pr├íca a ja som ┼í┼ąastn├í, ┼że m├┤┼żem by┼ą toho s├║─Źas┼ąou!

Odpor├║─Źan├ę ─Źl├ínky

Dermacol

Do eshopu Dermacol Ôćĺ ─îesk├í zna─Źka Dermacol sa u┼ż viac ako pol storo─Źia venuje zlep┼íovaniu pleti a starostlivosti o kr├ísu ┼żien. jedenJednu z prv├Żch kryc├şch...

Hairburst: ob─ż├║ben├ę produkty

Hairbust ┼íamp├│n Do eshopu Hairbust Ôćĺ Najprv si povedzme nie─Źo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedn├í sa o internetov├Ż obchod, ktor├Ż pred├íva vlasov├ę produkty. Najbe┼żnej┼íie s├║...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk Ôćĺ Samotn├Ż e-shop GymBeam bol zalo┼żen├Ż v roku 2013 a jeho majitelia od za─Źiatku stavaj├║ na starostlivo vyberan├Żch produktoch a spolupr├íci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnov┼íie ─Źl├ínky