štvrtok, 8 júna, 2023

Kompava – novinky a aktuálne akcie

Ak sa pohybujete v svete športu a fyzickej námahy, určite eshop kompava dobre poznáte. Ak nie, trošku Vám ho priblížime a poradíme naše obľúbené produkty.

Obľúbený obchod so športovou výživou

Kompava je slovenská firma s vyše 20 ročnou tradíciou, sídliaca v Novom meste nad Váhom. Jej konateľkou je Ing. Želmíra Komorechová, ktorá sa okrem iného stala viancásobnou víťazkou ankety podnikateľka roka.

Stránky kompava.sk sú veľmi prehľadné, vytvorenie objednávky je jednoduché. Tovar rozdelený prehľadne do kategórií. Prídu si tu na svoje milovníci fitness, bodybuildingu, vytrvalostní športovci, ale aj každý, kto sa chce svojmu zdraviu venovať trošku viac.

Nami testované produkty

V rámci cyklistického klubu sme mali možnosť testovať produkty, ktoré Vám priblížime. My sme boli spokojní. A rozdiel bol viditeľný aj vo výkonoch a výsledkových listinách.

TIP: odporúčame sledovať prebiehajúce akcie, kde si vo výhodnejšej cene zakúpite svoj obľúbený produkt alebo balík výrobkov.

Pitný režim

kompava hypo fit
kompava energofit zľava

Pre každý druh športu je pitný režim dôležitou súčasťou. Hydratáciu organizmu hlavne v horúcich letných dňoch nemožno podceniť. Veľmi dobré skúsenosti máme s produktami Hypofit a Energofit. Hypotonické antioxidačné nápoje obsahujúce glukózu, maltodextrín vitamíny a minerály v dokonalej harmónii. Za nás palec hore.

TIP: Ak často trpíte kŕčmi, odporúčame zvýšiť príjem magnézia (horčíku).

Fitness a bodybulding

bcaa 4:1:1
regenerácia - premium protein kompava

V rámci zimnej prípravy trávia športovci prevažnú časť tréningov vo fitku. Posilňovanie namáhaných partií sa odzrkadlí v najbližšej závodnej sezóne. Pre makačov v posielke odporúčame K4 power BCAA v kominácií s premium proteínom (alebo našim obľúbeným lacto free 90 proteínom). O nočný prídel bielkovín sa staral micelárny kazeín, ktorý má adekvátny obsah bielkovín s postupným dlhodobým uvolňovaním.

Zvýšenie výkonu

energetická tyčinka
energetický gel

Predtréningové nakopávačky osobne nepoužívame, no nakopnutie počas výkonu a dodanie energie počas dlhého maratónu je super. Obľúbili sme si 3energy bar tyčinky a gely K4 power gel. Pre lepší pocit, odporúčame zapiť vodou, aby sa Vám nezalepila huba 😀

Regenerácia

Popri masáži a studených kúpeľoch nám pomáhal v regenerácii premium proteín v kombinácii s glutamínom.

Ku kvalitnej regenerácii samozrejme patrí aj kvalitná výživa pre kosti, šlachy a kĺby, ktorú výborne zabezpečuje gelo 3 komplex.

Veríme, že s nákupom budete spokojný podobne ako my a stovky Ďalších športovcov a reprezentantov.

zlavy na doplnky eshop

TIP: Ak sa rozhodnete pre lactofree proteín, odporúčame malinovú príchuť. Je dokonalý a ľahkostráviteľný do šejkov či smoothies a má vysoký obsah bielkovín.

Doprava tovaru

My osobne za dopravu neplatíme – objednávky nad 70 Eur sú bez tohoto doplatku. Inak kuriér 3,90 alebo zásielkovňa za 2,50. Balenie aj doprava bez problémov.

Navyše máte možnosť využitia vernostného programu, kedy za každé 1€ nákupu dostanete vernostný bod rovnajúci sa 0,10€. Zľavu za body uplatníte pri ďalšom nákupe. Tým pádom Vás čaká príjemná 10%ná zľava.

Široký výber výrobkov

V portfóliu kompavy nájdete vyše 75 druhov výživových doplnkov z kategórií šport, farmaceutické a ani age doplnky. Prvoradým sortimentom však naďalej zostávajú produkty pre podporu výkonu pre športovcov. Použitie kvalitných produktov a ideálnych možných množstiev suplementov zaručí aj Vašu spokojnosť.

Vyskúšajte ešte dnes!

#gelo 3 komplex #želmíra komorechová #obsah bielkovín #hypotonicky #kolko bielkovin denne #kŕče

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články