piatok, 12 apríla, 2024

Kondomshop – Kvalitný erotický obchod + novinky a akcie

Na našej webovej stránke môžete raz za čas nájsť recenzie produktov, ktoré sú od spoločnosti Kondomshop .sk. Nuž, povieme si na rovinu. Táto spoločnosť predajom svojich produktov doslova vyniká.

Čo je cieľom spoločnosti Kondomshop? Ide najmä o zníženie nechcených tehotenstiev, potratov a pohlavných chorôb. Predpokladáme, že viete, ako to vzniká a ako sa proti tomu chrániť. Kondomshop sa zaoberá touto a podobnými témami už dlhé roky a na základe toho dokáže vyvíjať aj pomôcky a produkty, ktoré následne predáva na webovej stránke.

Kondomshop je spoločensky zodpovedná firma. Ich najväčším cieľom je informovanie mládeže, ich vzdelávanie a začlenenie do spoločnosti. Odovzdávanie im skúseností z praxe, vďaka čomu je mládež viac informovaná.

konsomshop akcie

KOndomshop – partner mnohých projektov

Možno by ste neverili, no Kondomshop je partnerom mnohých projektov. Jedným z nich je aj Learn To Live. Táto komunita sa zaoberá témami, aké sme si už spomenuli vyššie. Ide o nevinné obete – deti, ktoré prišli na svet len kvôli nekvalitnej prípadne žiadnej ochrane.

Kondomshop má za cieľ znížiť množstvo týchto obetí a poskytnúť vám tie najkvalitnejšie produkty na ochranu. Zážitky si však môžete spríjemniť aj ich sexuálnymi pomôckami, ktoré okorenia váš sexuálny život.

kondomshop akcia

Spokojnosť je na prvom mieste

Najväčšia radosť je pre zamestnancov spoločnosti Kondomshop práve spokojnosť zákazníkov. Pozitívne hodnotenia a recenzie sú skutočne to najviac, čo vedia zákazníci ponúknuť tejto firme. Robia totiž všetko pre to, aby ste sa aj na ich webovej stránke cítili čo najviac komfortne. Bezpochyby vás poteší ochotný zákaznícky personál. Kontaktovať ho môžete kedykoľvek počas pracovných dní, a to prostredníctvom online chatu alebo telefónneho čísla.

Zážitkový sprievodca

Okrem dokonalých produktov na webovej stránke spoločnosti Kondomshop nájdete aj Zážitkového sprievodcu. Ide o postupy pri pohlavnom styku, ale aj témy, ako napríklad menštruácia či pohlavné choroby. Vďaka tomu budete viac informovaní a vzdelaní v danej oblasti. Neváhajte si tak prejsť všetky témy, rozhodne sa vám v živote neraz zídu.

Kondomshop – Prvé miesta v kategórii ShopRoku

kondomshop

Pre spoločnosť Kondomshop je garancia spokojnosti kvality na prvom mieste. Všetko sa to odráža od výroby a predaja produktov. Vďaka tomu si táto firma vyslúžila už 14 krát titul ako ShopRoku. Do hodnotenia sa bralo hneď niekoľko parametrov, ako spokojnosť zákazníkov, kvalita produktov, ale aj diskrétne doručenie, ktoré je v prípade tejto spoločnosti zaručené.

Kondomshop produkty

Čo všetko nájdete v ponuke? Ide napríklad o rôzne erotické pomôcky, Durex kondómy, ale aj veľké balenia kondómov. Potešia vás rozhodne aj sexuálne pomôcky pre páry, pre ženy a mužov. Dopravu máte zdarma v prípade, že váš nákup presiahol sumu 75 €. Okrem iného, ceny sú veľmi výhodné a rozhodne vás potešia. Taktiež stojí za zhliahnutie sexshop ružový slon.

Tip: Ak hľadáte aj iné kvalitné sexshopy, určite odporúčame článok, v ktorom sme porovnali najlepšie slovenské erotické obchody.

Kondomshop recenzie

Z vyše 6.000 recenzií si tento eshop vyslúžil 97%né hodnotenie. Za hlavné výhody považujú zákazníci rýchlosť doručenia, diskrétny nákup, komunikáciu, ceny a aj kvalitu tovaru. Vyberáme pár recenzií:

Zásielka prišla expresne rýchlo, precízne a diskrétne zabalená. K objednávke bol ako darček pripojený zľavový kupón na ďalší nákup a výrobok je presne taký, ako bol opísaný na stránke eshopu. Som veľmi spokojná, takže ochod môžem len odporučiť.


Kondomshop vrelo odporúčam. Už som aj v minulosti u nich nakupovala a nikdy nesklamal. Taktiež musím vyzdvihnúť rýchlosť dodania. V jeden deň som zakúpila a na druhý deň bol tovar doručený. Ďakujem za super obchodík.


Som vaša stala zákaznícka, už mam od vas veľa aj pre seba aj na darček frajerovi Rýchlo prišlo, veľmi teší že ešte v balíku nájdem navyše malé gély. A zabalené super.


Tovar bol doručený veľmi rýchlo (hneď na druhý deň). Dobre a diskrétne zabalený. Ceny v obchode sú veľmi dobré. Kvalita výrobkov je tiež super.


S obchodom kondomshop som bol veľmi spokojný.
Veľmi milý a profesionálny prístup.
Diskrétnosť, ktorá ma pri špecifickom tovare veľmi milo prekvapila.
Rýchle doručenie mojej objednávky aj s darčekom.

kondom shop zlavy

Čo sú to kondómy?

Kondóm alebo kondóm je doslova tenké gumené vrecko, ktoré prechádza cez penis alebo sa vkladá do vagíny (ženský kondóm). Musíte ho nosiť pred pohlavným stykom (vaginálnym, análnym alebo orálnym). Chráni pred tehotenstvom a pohlavne prenosnými chorobami. Kondóm pôsobí ako bariéra, bráni spermiám dostať sa do vagíny a oplodniť vajíčko.

Zachytáva tiež telesné tekutiny (semeno, vaginálnu tekutinu a krv), ktoré prenášajú pohlavne prenosné choroby (známe aj ako STD – Sexually Transmitted Diseases). Kondómy ako jediná forma antikoncepcie výrazne znižujú riziko prenosu pohlavne prenosných chorôb: HIV/AIDS, kvapavka, chlamýdie, trichomoniáza (pálenie a výtok z pošvy), hepatitída B, genitálny herpes, ľudský papilomavírus (HPV) a syfilis.

Postup ako navliecť kondóm:

1. Skontrolujte dátum spotreby na obale. Opatrne vyberte kondóm z obalu. Nepoužívajte nožničky ani zuby (ostrými predmetmi by ste mohli poškodiť prezervatív).

2. Chyťte dvoma prstami kondóm za špičku. Vytlačte z nej vzduch. Uistite sa, že je kondóm správne otočený (tak, aby sa dal zrolovať od vašich prstov ku koreňu penisu).

3. Položte kondóm na žaluď penisu. Navliekajte prezervatív skôr, ako sa penis dotkne úst alebo genitálií partnera.

4. Jednou rukou držte špičku kondómu, aby sa do nej nedostal vzduch. Druhou rukou rolujte kondóm až ku koreňu penisu. Pre ľahšie nasadzovanie môžete potrieť penis lubrikantom na vodnej báze a potom navliecť kondóm. Prezervatív majte navlečený na penise po celú dobu súlože.

5. Pri vyberaní penisu z tela partnera, pridržte kondóm pri koreni penisu. Zvlečte prezervatív, kým je penis stoporený, inak riskujete jeho skĺznutie a vyliatie ejakulátu.

6. Na zvlečenom kondóme urobte uzol, aby sa ejakulát nevylial. Vyhoďte do koša. Nikdy nesplachujte kondóm, môže upchať toaletu.

najpredavanejsie kondomy
najbezpecnejsie kondomy
kondom extra safe
Monika D
Ahoj! Volám sa Monika a pochádzam z Liptova. Študujem na vysokej škole v odbore biológia, čo mi je skutočne blízke. Popri štúdiu si však privyrábam písaním článkov, a to sa stalo mojim hobby. Najbližšie sú mi témy v oblasti zdravia, vedy a športu, ktorý tiež patrí medzi moje koníčky. Rada sa však vzdelávam aj v iných oblastiach. Copywriting je kreatívna práca a ja som šťastná, že môžem byť toho súčasťou!

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články