piatok, 22 septembra, 2023

MONAD: Metrový textil a galantéria, ktorú si zamilujete


Aj malé rodinné firmy sa dokážu dostať do popredia a získať si rodinnú priazeň. Dôkazom toho je aj spoločnosť MONAD, ktorá ponúka na predaj rôzne kúsky zo sveta galantérie. Založili aj úspešný e-shop, kde si všetky tieto šikovné produkty môžete zaobstarať.

monad logo

Ako by sme mohli charakterizovať spoločnosť MONAD?

Jednoduchým spôsobom. Ide totiž o obľúbenú rodinnú firmu, ktorej história siaha až do roku 1993. Túto firmu založil manželský pár, ktorý si musel prejsť aj rôznymi prekážkami, ako to už pri vzniku úspešných firiem býva zvykom. V súčasnosti majú na starosti tento e-shop dcéry spomínaných rodičov.
Z rozprávania vedia, ako ich milovaní rodičia začínali so zakladaním tejto firmy v maringotke, priamo u ich babky na záhrade. Už pri tejto predstave si viete predstaviť, ako im záležalo na firme MONAD a ako pre ňu aj žili.


Galantéria je stále v obľube

Možno by ste neverili, no odvetvie galantérie má aj v súčasnosti veľký úspech. Množstvo ľudí totiž obľubujete produkty typu, ako sú látky, produkty na šitie alebo na pletenie. Ide totiž o kreatívnu činnosť, ktorú baví veľká časť populácie. Ide predsa o kreatívnu činnosť, pri ktorej môžete rozvíjať svoju jemnú motoriku, pamäť a koncentráciu.

Je totiž dokázané, že vďaka takýmto činnostiam môže dôjsť aj ku zmierneniu stresu, vďaka čomu môžete predchádzať mnohým ochoreniam rôzneho druhu.

Kvalitné látky


Ak navštívite e-shop MONAD.sk, už na začiatku vás môže potešiť veľká ponuka kvalitných látok, z ktorých si rozhodne vyberiete. V ponuke nájdete bavlnené látky, dekoračné látky, úplety, ale aj rôzne novinky. Na výber máte taktiež z rôznych motívov, na ktoré si jednoducho príde každý. Či už ide o detské motívy, zvieracie motívy, poprípade neutrálne motívy a mnohé ďalšie.


Táto spoločnosť má na prvom mieste hodnoty, akými sú napríklad kvalita prevedenia. To znamená, že im veľmi záleží na tom, aby jednoducho vyrábali látky tej najvyššej kvality, čo je rozhodne veľmi výhodné. Máte totiž istotu, že si zaobstaráte produkty, ktoré vám vydržia dlho a ktoré budú kvalitné po každej stránke.
Na čo všetko môžete použiť látky z e-shopu MONAD? Použiť ich môžete na výrobu tašiek, batohov, kabeliek, závesov, návlečiek na posteľnú bielizeň, obrusy, prestieranie alebo iné vecičky, podľa vášho vlastného usúdenia.


Komfort pri výbere


E-shop MONAD vám zaručí bezkonkurenčný komfort pri vyberaní jednotlivých produktov. Na výber máte totiž veľmi veľké množstvo produktov, z ktorých si jednoducho rozhodne vyberiete. Prejsť si môžete postupne jednotlivé stránky. Pri každom produkte máte aj stručný opis, z akého materiálu je daná látka, aký má motív a na čo je ju vhodné použiť. Preto neváhajte, vyhraďte si viac času a zabezpečte si komfort pri vyberaní. Ak si nebudete dať vedieť rady s výberom konkrétnej látky, kontaktovať môžete aj zamestnancov firmy. Tí sú veľmi ochotní a rozhodne vám radi pomôžu aj s výberom. Preto ich neváhajte
kontaktovať cez údaje, ktoré nájdete aj na webovej stránke tohto jedinečného e-shopu.


Najvýhodnejšie ceny na jednom mieste

Možno by ste neverili, no MONAD vyniká aj po finančnej stránke. To znamená, že ponúka produkty, ktorú sú skutočne vo veľmi výhodnej cene. Dovoliť si ich tak zaobstarať môže skutočne každý. Preto si neváhajte vybrať zo širokej ponuky rôznorodých produktov.
Ak túžite po kvalitných látkach a produktoch na výrobu rôznych vecí, tašiek, batohov či obrusov, obráťte sa na e-shop MONAD. Ten vám ponúkne presne to všetko, čo potrebujete, a to za tie najlepšie ceny. Neváhajte si vybrať, určite si prídete na svoje aj vy. MONAD je jednoducho hotová jednotka na trhu, ktorá sa čoraz viac dostáva do popredia.

Aktuálne novinky v eshope 👇

monad
Monika D
Ahoj! Volám sa Monika a pochádzam z Liptova. Študujem na vysokej škole v odbore biológia, čo mi je skutočne blízke. Popri štúdiu si však privyrábam písaním článkov, a to sa stalo mojim hobby. Najbližšie sú mi témy v oblasti zdravia, vedy a športu, ktorý tiež patrí medzi moje koníčky. Rada sa však vzdelávam aj v iných oblastiach. Copywriting je kreatívna práca a ja som šťastná, že môžem byť toho súčasťou!

Odporúčané články

Rockrider e-st 100 | najlacnejší ebike na trhu

Trh s elektrobicyklami, tzv. ebajkami sa v posledných rokoch poriadne rozrástol. Známy športový reťazec decathlon nezaspal na vavrínoch a vytvoril v roku 2023 nové...

ROCKRIDER E-EXPL 520 S | celoodpružený ebike z decathlonu

Decathlon sa v roku 2023 začal poriadne venovať aj kategórii ebike, okrem krásneho modelu e-expl 520 prichádza aj s celoodpruženým bicyklom, ktorý nesie označenie...

Rockrider e-expl 520 | rockrider ebike | decathlon e-bike

Dnes si predstavíme novinku od decathlonu. Konkrétne sa budeme baviť o modeli rockrider e-expl 520. Tento rockrider ebike je podľa nás výbornou voľbou ak...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články