test
utorok, 18 júna, 2024

Vyberáme lubrikačný gél / Aký lubrigáč vybrať?

Už dlho je súčasťou štandardného repertoáru našich nočných zásuviek – lubrikačný gél (lubrigačný gél) . Čo sa týka sexuálnych pomôcok, názory sa môžu líšiť, no mnohí sa zhodnú na tomto tekutom povzbudení z tuby. Ak by ste to chceli objasniť stručne, lubrikačný gél uľahčuje sex , ak nie je ženská vagína dostatočne vlhká a znižuje tak bolestivé trenie . Ale kto chce zostať skromný a stručný, keď ide o tému ako sex? Preto je lubrikant viac než len pragmatický „zvlhčovač“.

lubrikačný gél

Lubrikačný gél dokáže urobiť intimitu ešte krajšou, či už osamote alebo s partnerom . Dokáže znížiť trenie a s ním spojenú bolesť. To môže viesť k tomu, že ženy budú pri sexe uvoľnenejšie a dokážu si to lepšie vychutnať, užiť.

Prečítajte si tu, aké typy lubrikantov existujú ako sa jednotlivé gély líšia. Najbežnejšie lubrikačné gély sú na vodnej báze. Jasná výhoda – sú najlacnejšie a dajú sa kombinovať s kondómami aj hračkami . Navyše sú ľahko umývateľné. Medzi najobľúbenejšie lubrikačné gély patrí Superglide – schne pomaly, poriadne kĺže, je neutrálnej vône a má antialergénne zloženie, takže nedráždi pokožku a hodí sa na každodenné používanie. Ak chcete gél na skvelú masáž, rozsiahlu predohru, pre odvážnejší fisting, potom by ste mali siahnuť práve po lubrikantoch na olejovej báze .

Existujú aj gély so silikónom, ktoré sľubujú maximálne realistický pocit . Lubrikanty na silikónovej báze ponúkajú dlhšiu klzkosť a pomalšie schnú – mnohé análne lubrikanty sú preto na silikónovej báze. Väčšina silikónových lubrikantov je navyše kompatibilná s kondómom.

Napríklad kvalitný olej Silc Glide, ktorý obsahuje hodvábne silikóny, ktoré majú podobnú konzistenciu ako olej. To znamená, že sa dobre rozotiera a zároveň vytvára klzký film, ktorý uvoľňuje a zvlhčuje. Navyše, neobsahuje žiadne biologické oleje, konzervanty ani farbivá. Nie je však vhodný pre použitie s erotickými pomôckami (môže poškodiť materiál), ale neničí kondómy. Pozorne si však pri každom výbere overte, či nemôžu poškodiť ochranu.

Vyberáme lubrikačný gél

Čo sa týka zamerania môžete v eshope ružový slon, nájsť análne, dezinfekčné, stimulačné a mnohé iné . Špeciálne oleje či lubrikačné gély pre špeciálne potreby. So zvyšujúcou sa sexuálnou otvorenosťou v spoločnosti sa v posledných rokoch udialo veľa. Takže čím rozmanitejší je produkt, tým rozmanitejšie môže byť jeho použitie. Ak chcete spojiť užitočné s chutným?

Potom existujú aj ochutené lubrikanty, ktoré oslovia všetky vaše zmysly. Nie je prekvapením, že ochutené lubrikanty sú zaujímavé najmä vtedy, ak si častejšie doprajete orálny sex. Teraz prichádzajú v takmer každej predstaviteľnej príchuti a dokonca aj v rôznych farbách. Ovocné príchute od citrónu cez jahody až po koktaily z celého ovocia na vás a vášho partnera jednoducho čakajú. Na svoje si prídu aj maškrtníci, ktorí hľadajú ešte väčšiu pestrosť – napríklad lubrikačný gél s čokoládovou príchuťou či korenistou arómou.

video: sextip – rozohrej svoju ženu

S partnerom alebo osamote – ak veci nefungujú dobre, sex je často len polovica zábavy. V takýchto núdzových situáciách ľudia chtiví sexu často siahajú práve po lubrikante. Jeho použitie môže mať aj zdravotné dôvody, no častejšie sa používajú výlučne na zvýšenie rozkoše v milostnom živote – najmä v kombinácii so sexuálnymi hračkami. Takže, či už na celkové zvýšenie libida, podporu pri sexuálnych experimentoch alebo na medicínske účely – lubrikačné gély dokážu pomôcť takmer vo všetkých (erotických) situáciách.

TIP. Lubrigačné gély nájdete v super cenách na eshope ružový slon

Růžový Slon - Top Bestsellery
Nikol B
Ahojte. Som tvrdohlavá, sarkastická, večne usmiata vyštudovaná žurnalistka, blogerka a copywriterka na voľnej nohe. Momentálne som však full-time mama, ktorá objavuje nové zákutia života. Milujem to. Avšak, aby sa moja slovná zásoba nescvrkla na jednoslovné pomenovania, venujem sa vo voľnom čase naďalej písaniu. Najradšej píšem o veciach zo života - cestovanie, zdravie, vzťahy, príroda. Mimo to však rada fotím, spoznávam Slovensko a trávim čas s rodinou, najlepšie niekde vonku.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články