utorok, 21 mája, 2024

Hľadáte darček pre muža? prinášame 4 skvelé typy

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že mužom je to jedno, rozhodne to tak nie je. Aj toto pohlavie poteší darček, podľa jeho vkusu. Nachádzate sa v situácii, kedy neviete čo kúpiť svojmu manželovi, bratovi či otcovi? V tom prípade ste tu správne! Vyberieme spolu darček pre muža…

Ponožky, trenky či iné klasiky by ste mali obmeniť za niečo viac praktické a užitočné. Prinášame vám tipy z oblasti elektrotechniky. Ide o originálne dary, ktoré muža rozhodne potešia. V prvom rade je však potrebné, aby ste vedeli o tom, aký človek je obdarovaný muž. Na základe jeho vlastností, záľub či práce mu máte možnosť kúpiť darček, ktorý ho bude vystihovať.

TIP: Nižšie nájdete klasickejšie darčeky (holiaci strojček, kávovar, hodinky či kefka), ktoré ,,potešia,, každého…ALE…skúste hodiť očko aj na eshop ružovýslon.sk , kde nájdete kopec inšpiratívnych hračiek pre dospelých, sexi oblečenie a mnoho iného. Nechajte sa inšpirovať videami, kde Vám baby z eshopu ružový sloník predvedú takmer všetky produkty. Takže ak chcete nejaký ,,iný,, darček kliknite TU.

Taktiež stojí za prečítanie článok : Vyberáme valentínsky darček z eshopu ružový slon

ružový slon
ruzovy slonik sk
sexhop ruzovy slon
eshop ruzovy slon sk

Ak nieje vhodná situácia na darovanie suxuálnej pomôcky, odporúčame konzervatívnejšie varianty, ktoré nájdete nižšie, alebo rovno zabookujte dovolenku, a užijete si obaja…

1. Holiaci strojček

Muži sa o seba starajú na dennej báze. Dbajú o svoj vzhľad, a to je poznať u každého muža hneď na prvý pohľad. Skvelým riešením je tak zakúpenie kvalitného holiaceho strojčeka, ktorý bude vynikať svojimi funkciami. Cena je v prípade kvalitnejších produktov o čosi vyššia, a preto by ste nemali váhať investovať viac peňazí.

BRAUN Series 6 1200s Red

Elegantný a zároveň aj mimoriadne praktický pánsky holiaci strojček, ktorý vyniká širokou škálou funkcií. Benefitom typu Braun Series 6 1200s Red je aj batéria. Po nabití vydrží strojček až 3 týždne holenia a celkové nabíjanie trvá len neuveriteľných 5 minút. Holiaci strojček je vybavený komfortnou hlavicou, ktorá sa dokáže otočiť. Holiaci strojček tohto typu muža rozhodne poteší a vy uňho zabodujete.

2. Kávovar

Pre všetkých mužských milovníkov kávy je skvelým riešením kvalitný kávovar. Nič nie je viac, ako keď deň začne vypitím šálky delikátnej kávy. Doprajte aj vášmu mužovi potešenie a zaobstarajte mu kávovar vysokej kvality. Ako však vybrať ten správny? Základom je frekvencia používania, druhy káv či peniaze, ktoré chcete do tohto produktu investovať.

KRUPS EA829810

Automatický kávovar tohto typu vyniká svojimi špecifickými funkciami. Dokáže sa sám vyčistiť, obsahuje až tri možnosti namletia kávy a taktiež zabezpečuje inovatívne ovládanie prostredníctvom LED displeja. Investovať do tohto produktu sa rozhodne oplatí. Zabezpečí vám elegantný dizajn a množstvo praktických funkcií, ktoré mužovi uľahčia prácu. V neposlednom rade, ak tento darček zakúpite svojmu manželovi, potešíte tým celú domácnosť.

3. Smart hodinky

Muža rozhodne potešíte aj smart hodinkami, ktoré sa v dnešnej dobe dostávajú čoraz viac do popredia. Ide o produkt, vďaka ktorým bude mať muž svoj mobil neustále po ruke, a to doslova. Tento darček je vhodný aj pre športovcov, kedy im hodinky ukazujú tep, frekvenciu či dobu cvičenia. Muž si tak na cvičenie nemusí so sebou brať mobil, pretože mu postačia smart hodinky.

Samsung Galaxy Watch Active Black : obľúbený darček pre muža

Inteligentné a štýlové hodiny zároveň značky Samsung sú kompatibilné nielen so systémom Android, ale aj iOS. Vďaka týmto hodinkám je možné prijať či odmietnuť hovor, pričom hodinky snímajú aj kvalitu spánku a cvičenia. Samsung Galaxy Watch Active Black sú inovatívne hodinky, vďaka ktorým bude váš muž neustále v kondícii.

4. Elektrická zubná kefka

Skvelým riešením pre muža je zakúpenie elektrickej zubnej kefky. Tá mu uľahčí robotu pri čistení zubov, ktoré budú koniec koncov vyčistené úplne dokonale. Pri výbere sa zamerajte na typ elektrickej zubnej kefky a jej funkcie.

Philips Sonicare

Elektrická kefka značky Philips patrí medzi obľúbené produkty. Je navrhnutá tak, aby vyčistila dokonale všetky zuby, a to aj v prípade, že muž nosí strojček alebo zubnú náhradu. Elektrická zubná kefka je skvelým riešením vďaka čomu bude mať muž krásne a čisté zuby.

Veríme, že sme vás našimi tipmi inšpirovali a ten správny darček pre muža vyberiete aj Vy!

Monika D
Ahoj! Volám sa Monika a pochádzam z Liptova. Študujem na vysokej škole v odbore biológia, čo mi je skutočne blízke. Popri štúdiu si však privyrábam písaním článkov, a to sa stalo mojim hobby. Najbližšie sú mi témy v oblasti zdravia, vedy a športu, ktorý tiež patrí medzi moje koníčky. Rada sa však vzdelávam aj v iných oblastiach. Copywriting je kreatívna práca a ja som šťastná, že môžem byť toho súčasťou!

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články