utorok, 27 septembra, 2022

TIP na darček – poukážka na masáž

Vyskúšali sme pre Vás masáž v Trnave a prinášame Vám recenziu. Kde sme boli, ako masáž prebiehala, a ako sme boli spokojní? Takže stojí relaxačná masáž Trnava za to?

www.relaxacnamasaz.sk

relaxačná masáž Trnava

Vyskúšali sme masáž od relaxacnamasaz.sk v Trnave. Príjemný salón v zrekonštruovaných priestoroch v Trnave na zelenom kríčku. Napriek možnosti objednania si maséra k sebe domov sme využili návštevu salónu, aby sme mohli hodnotiť aj priestory.

Objednávka masáže

Na masáž sme sa objednali jednoducho cez webstránku, kde nájdete odkaz na online rezervačný systém, kde si vyberiete masáž, prípadne online zakúpite poukážku. Objednávka prebehla jednoducho rýchlo, postupne sme si vyklikali masáž o akú sme mali záujem (klasická, relaxačná a masáž lávovými kameňmi) a dĺžku masáže. Výber termínu a čas masáže sme si mohli vybrať z dostupných voľných termínov, ktorých bolo zatiaľ dostatok.

Objednávka prebehla úspešne, o čom sme dostali potvrdenie do emailu. Navyše deň pred masážou nám prišla aj pripomienka do mailu (užitočné najmä pre veľmi zaneprázdnených ľudí)

Cena masáže

Ceny za jednotlivé masáže sa mierne líšia – najlacnejšia je relaxačná, drahšia klasická a masáž lávovými kameňmi je najdrahšia. No aj najdrahšia varianta je cenovo dostupná. Za 30 minútovú masáž si zaplatíte cca 15€ hodinovka je za 25€. Po masáži sme dostali vernostnú kartu, kde máte 10tu masáž zdarma. K masáži sme navyše dostali aj fľašu vína od JM vinárstva Doľany, čo nás veľmi potešilo.

Masáž

Ako som spomínal, objednávka masáže online bez problémov. Na masáž som sa dostavil cca 10 minút pred termínom. Masér ma už očakával, po vstupe do salónu ma očarila príjemná vôňa vonného oleja. Po krátkom rozhovore s masérom som vyplnil rýchly dotazník (ktorý je už hádam štandardom každej masáže), kde som bol poučený čo a ako bude prebiehať. Dotazník samozrejme obsahoval aj otázky na zákazníka – indikácie zdravotného stavu a pod.

Aby som nezabudol, vybral som si hodinovú relaxačnú masáž chrbta, nakoľko v mojom sedavom zamestnaní najviac trpí chrbát a šija.

Vyzliekol som sa a ľahol na masážny stôl, na ktorom bola jednorázová hygienická plachta.

Na výber som dostal zo širokej rady vôní masážnych olejov, vybral som si levanduľu.

Relaxačná masáž

Samozrejmosťou (pre mňa) je pri relaxačnej masáži aj relaxačná hudba. V mojom prípade bol vybraný playlist presne podľa môjho gusta – meditačná hudba, ako podmaz.

Olej príjemne zohriaty, telo uvoľnené, tak isto aj myseľ. Masáž začala rozotretím levanduľového oleja po celom chrbáte. Následne masér začal postupne a dôkladne masírovať postupne chrbát, lopatku, šiju a oblasť krížov.

Pri masáži som takmer zaspal, skutočne sa jednalo o príjemnú jemnú a relaxačnú masáž. Hodina ubehla ani neviem ako. Po hodine som bol masérom vyzvaný aby som sa posadil, a ešte mi bola premasírovaná šija v sede.

Hodnotenie

Po masáži som bol ako znovuzrodený – a to platilo i na druhý deň.

Celková doba masáže bola 75 minút, napriek tomu, že som bol objednaný na hodinovú. Po rozhovore s masérov uviedol, že pokiaľ nemá ihneď po mojom termíne Ďalšiu masáž, nemá problém ak sa masáž trochu pretiahne. Navyše som po masáži dostal ako pozornosť fľašu dobrého vínka a taktiež vernostnú kartu (Edit. už mám za sebou 3 masáže:)

Celkovo hodnotím masáž na výbornú. Prístup maséra, technika…Všetko do seba zapadalo…Takže vrelo odporúčam.

PS. Ak by ste chceli využiť masáž v relaxacnamasaz.sk môžete využiť zľavový kód RELAX10 na využitie 10% zľavy na masáž či nákup darčekovej poukážky (rezervuj TU)

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Kondomshop – Kvalitný erotický obchod + novinky a akcie

Na našej webovej stránke môžete raz za čas nájsť recenzie produktov, ktoré sú od spoločnosti Kondomshop.sk. Nuž, povieme si na rovinu. Táto spoločnosť predajom...

Porovnanie sexshopov: v ktorom z 5 testovaných sa oplatí nakúpiť

Aj keď je táto téma ešte dosť tabu, tak objem vyhľadávaní a nákupu sexuálnych pomôcok sa v poslednej dobe dosť zvýšil, a práve z...

Kuchynské drezy Blanco: Kvalita je vždy na prvom mieste

Zariadiť si kuchyňu podľa vlastných predstáv môže byť v súčasnosti realitou. Jej súčasťou sú aj kuchynské drezy. Produktov tohto typu v dnešnej dobe nájdete veľmi veľa....

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články