štvrtok, 8 júna, 2023

FORCLAZ a QUECHUA – turistické oblečenie a obuv z Decathlonu

Decathlon už dlhodobo patrí k obchodom, kde nájdete široké portfólio produktov pre šport či turistiku. Medzi jedny z obľúbených značiek Decathlon brandu patrí aj FORCLAZ a QUECHUA. V rámci týchto značiek si viete vybrať kvalitné a cenovo dostupné produkty hlavne pre milovníkov prírody.

FORCLAZ oblečenie z vlny merino

decathlon forclaz oblečenie

Vlna Merino pochádza z Novozélandských oviec, ktoré sú špeciálne vyšľachtené tak, aby bola ich vlna jemnejšia. V ich prirodzenom prostredí sa teplota pohybuje medzi +35 až -20 °C. Život v takomto prostredí je veľmi náročný a aj preto sa týmto ovciam, ktoré tu žijú vyvinula vlna, ktorá mimoriadne dobre izoluje a odoláva náročným tepelným podmienkam a ich zmenám.

QUECHUA – ekologické turistické oblečenie

Pri výrobe tohoto oblečenia bol braný maximálny zreteľ na obnoviteľnosť zdrojov. Použité materiály ako aj výrobné procesy zaručujú, že tieto dostali hodnotenie A (najlepšie) v otázke vplyvu na životné prostredie.

decathlon turistické oblečenie quechua

Prípadne odporúčame pozrieť fleecové mikiny, ktoré sú vyrábané z recyklovaných PET fliaš.

mikiny z recyklovaných fliaš

Zmyslom Decathlonu je sprístupniť pôžitok a výhody plynúce zo športovania čo najväčšiemu počtu ľudí. To prináša zodpovednosť za to, z akých materiálov a akými postupmi budú naše produkty vyrobené. Dnes je v našich obchodoch a na našich webových stránkach k dispozícii viac ako 550 výrobkov, ktoré boli vyrobené podľa zásad ekologického dizajnu. Cieľom tímov Decathlonu je porozumieť výzvam súvisiacim so znečistením prostredia a vyčerpaním zdrojov, aby 100% našich výrobkov bolo navrhnutých v zmysle ekodizajnu a neustále tak pracovať na zelenšej budúcnosti.

Turistická obuv

V decathlone taktiež nájdete cenovo dostupné turistické topánky či sandále. Ak sa radíte medzi príležitostných turistov, výberom topánok Quechua nič nepokazíte.

decathlon turistické topánky akcia

Stany, spacáky a príslušenstvo

Značky quechua aj forclaz Vám prinášajú taktiež kompletné vybavenie, ak sa chystáte stanovať. Stany, bivaky, spacáky, ale aj variče, riady, či dokonca instantné polievky. Na Everest by sme s tým nešli, no na pár nocí s deťmi pod holým nebom absolútne postačujúce.

stany decathlon

Ak teda hľadáte vybavenie na turistiku, radíte sa k hobby turistom a máte obmedzený rozpočet značkami quechua a forclaz z Decathlonu určite nič nepokazíte. Za rozumné peniaze získate pomerne kvalitné produkty.

V decathlone nájdete aj kvalitné a cenovo dostupné bicykle Rockrider, ktorým sme venovali samostatný článok.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články