test
utorok, 18 júna, 2024

Lactofree a vegan proteín od Kompavy

Tak…Hneď na úvod musím povedať, že tento proteín, je podľa mňa TOP produkt so super vlastnosťami, a preto LactoFree bezlaktózový proteín odporúčam, kade chodím. Skúšal som rôzne vegan proteíny, no môj žalúdok a celkovo tráviaci systém s nimi neboli stotožnené. LactoFree je skvelý v tom, že ani neviete, že pijete proteín. Ja osobne preferujem malinovú príchuť, no na výber je aj čoko-banán. Jednoducho si ho zalejete vodou, prípadne džúsom alebo ovocnou šťavou – pri malinovom, a čoko-banán odporúčam ako smoothie s kokosovým mliekom. Celkovo eshop kompava radíme medzi špičku na trhu.

Konečne kvalitný vegan proteín

Hľadáš aj Ty kvalitný proteín, ktorý okrem bielkovín dodá Tvojmu telu aj potrebnú dávku aminokyselín a vitamínov? Proteín ktorý sa ani netvári ako proteín, je ľahko stráviteľný a dobre chutí? Slovenský proteín? Kde za pár € získaš dostatok kvalitných živín po cvičení? Nech sa páči:

vegan protein
vegan proteín od kompavy

Lactofree 90

Základom Lactofree 90 proteínu je srvátkový proteínový izolát, vďaka ktorému má vysoký podiel bielkovín – až 90%.  Neobsahuje lepok kazeín a ani laktózu vďaka čomu je vhodný aj pre ľudí, ktorý majú alergiu alebo trpia intoleranciou na laktózu. Na výber máš dve príchute – malina a čokoláda+banán. Náš favarit je malina.

Zloženie

Jeho zloženie je priam dokonalé. V jednej dávke(malinová), ktorá predstavuje 30g prášku príjmeš cca : 120 kcal, 27g bielkovín, iba 0,44g tuhu a 0,27g sacharidov. Okrem toho svojmu telu dodáš potrebnú dávku celého spektra aminokyselín – 3,5g leucínu, 1,5g Izoleucínu, 1,5g valínu…a všetky ostatné. Samozrejmosťou je nálož vitamínov – hlavne C, E a B.

celé zloženie a nutričné hodnoty nájdeš TU.

Náš obľúbený vegan proteín

Pýtate sa prečo? Pretože sme vyskúšali nespočet doplnkov z radov proteínov – ale tento je proste TOP. Aj keď čokoláda s banánom nám až tak nechutila, malina je proste pecka. Ani nebudeš vedieť, že piješ proteín. Je ľahko stráviteľný, nezaťažuje žalúdok, a dobre chutí.

Najviac sa nám osvedčilo pridať Lactofree 90 do čistej vody, prípadne spraviť shake s ovocím. Ideálne ak ho stihneš vypiť do pol hodinky po cvičení alebo inej aktivite.

Recenzie užívateľov:


Matej K. 

Tento vegan proteín som vyskúšal na odporúčanie môjho známeho. Napriek tomu, že nemám problémy s laktózou, je to pre mňa top proteín. Malinová chuť je naozaj výborná. Navyše nezaťažuje žalúdok, už po 15 minútach ani neviem, že som ho vypil.

Miriam B. 

Konečne chutný bezlaktózový proteín. Mám intoleranciu na laktózu a dlho som hľadala nejaký proteín, ktorý môžem piť bez zdravotných komplikácií a zaroveň mi bude chutiť. Tento je úplne super. Mám rada príchuť čokoláda-banán.

Vlado H. 

Po vypití proteínu sa cítim skvele. Vôbec nezaťažuje žalúdok, super aj večer pred spaním. Super produkt, no uvítal by som viac príchutí. Odporúčam.

Kamila P. 

Mám laktózovú intoleranciu a vegánskych proteínov už mám nad hlavu. Tento protein LactoFree90 som mala prvý krát. Chuť je super, iná ako ostatné proteíny lebo je skoro priehľadný. Je ľahký, chutný. Cítim sa po ňom veľmi dobre. Malinový odporúčam. 

PageRank ukazatel
Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články