piatok, 9 júna, 2023

Kuchynské drezy Blanco: Kvalita je vždy na prvom mieste

Zariadiť si kuchyňu podľa vlastných predstáv môže byť v súčasnosti realitou. Jej súčasťou sú aj kuchynské drezy. Produktov tohto typu v dnešnej dobe nájdete veľmi veľa. Preto si vybrať ten správny kuchynský drez môže byť veľmi náročné. My vám poradíme, ako na to! Ak hľadáte kvalitný drez, tak kuchynské drezy Blanco budú pre Vás tou správnou voľbou.

kuchynské drezy blanco

Ak by sme mali odporučiť kvalitné produkty tohto typu, mali by ste si rozhodne zaobstarať kuchynské drezy Blanco. Tie zdobia kuchyne už mnohých moderných domácnosti. Zákazníci sú s touto spoločnosťou maximálne spokojní a rozhodne sa niet čomu čudovať.  U nich je totiž na prvom mieste kvalita a najmä spokojnosť zákazníkov. To je pre spoločnosť Blanco tá najväčšia odmena.

Široké spektrum produktov

Na ich webstránke si máte možnosť zaobstarať skutočne širokú škálu produktov, ako napríklad kuchynské drezy, batérie, košové systémy, drviče odpadu, dávkovače saponátov alebo čističe batérií a drezov. Jednoducho povedané, každý si príde na svoje. Čo sa týka kuchynských drezov, odlišujú sa najmä použitým materiálom. Na výber totiž máte nerezové, silgranitové, keramické a steelart drezy. Najobľúbenejší je granitový drez blanco.

Spoločnosť Blanco je v súčasnosti ako vedúci výrobca kompletných umývacích centier, ktoré sa vyznačujú extra triedou.

Obľúbený model Blanco zerox 700

Granitový drez blanco zerox 700

BLANCO ZEROX 700-U Dark Steel

 • Šírka spodnej skrinky 80cm
 • Výrez: 730 x 430 mm, R15
 • Hĺbka vaničky: 185 mm, R0
 • Zabudovanie zhora na pracovnú dosku alebo do roviny s pracovnou doskou
 • Nerez – Dark Steel
 • Tmavá nerezová oceľ – nové, elegantné drezy
 • Príjemne hrejivý pocit vďaka vysoko kvalitnej nerezovej oceli bez povrchovej úpravy
 • Ľahká udržba drezu, jednoduché odstránenie otlačkov a nečistôt
 • Možnosť kombinovať rôznymi spôsobmi s veľkým počtom farieb a materiálov
 • Zabudovateľná vanička s výraznou, pravouhlou vaničkovou geometriou a nulovým rádiusom
 • Široký sortiment výrobkov umožňuje množstvo individuálnych kombinácií
 • InFino® výpusť – elegantne integrovaná a mimoriadne jednoduchá na údržbu
 • Rozmanité príslušenstvo a doplnky, ktoré možno variabilne kombinovať
...

Vysoká funkčnosť kuchynských drezov Blanco

Pre výrobcov kuchynských drezov Blanco je typická vysoká funkčnosť a praktická stránka. Keď si zakúpite produkty tohto typu, rozhodne to neoľutujete. Budete totiž vedieť, že ste si zaobstarali skutočne kvalitné kuchynské drezy, ktoré vám vydržia aj niekoľko desiatok rokov. Kuchynské drezy Blanco totiž vynikajú dlhou životnosťou, jedinečnou odolnosťou a výnimočne ľahkou údržbou.

Pre kuchynské drezy Blanco je typická vysoká ergonómia spojená s funkčnosťou. Všetky časti týchto produktov spolu dokonale ladia a zároveň optimálne využívajú priestor v kuchyni.

Tie pravé prostriedky na čistenie

Ak chcete zachovať dlhú životnosť kuchynských drezov , mali by ste si zaobstarať aj čistiace prostriedky Blanco EasyCare. Práve tieto prípravky prispievajú k tomu, aby povrch kuchynských drezov a batérií vyzerali starostlivo udržiavaný. Starostlivosť o tieto produkty je však veľmi jednoduchá. Kuchynský drez Blanco stačí vyčistiť raz za čas.

Dôležité faktory pre správny výber

Na základe čoho by ste si mali kuchynské drezy vôbec vyberať? To je ťažká otázka, pretože v tomto prípade ide hneď o niekoľko dôležitých faktorov, ktoré by ste mali pri kúpe dobre zvážiť. Najskôr si premyslite, od akej spoločnosti chcete tieto produkty zakúpiť. My odporúčame spoločnosť Blanco, ktorá je vysoko kvalitná.

kuchynský drez blanco etagon 6
Kuchynský drez Blanco Etagon 6

Následne si rozmyslite, aký materiál chcete, aby bol pri kuchynských drezoch použitý. Každý z materiálov má svoje výhody, ale aj nevýhody. Preto to záleží najmä na vás, vašich preferenciách a možnostiach. Okrem iného, zvážiť by ste mali aj farbu kuchynského drezu tak, aby dokonale ladil s ostatnými prvkami vo vašej kuchyni.

Dobre zvážte rozmery

Keď sa rozhodnete pre konkrétny kuchynský drez, mali by ste si dobre zmerať všetky rozmery. Ak by ste si mysleli, že máte v kuchyni príliš málo priestoru a väčší kuchynský drez tam nebude vyzerať esteticky, ste na omyle. Spoločnosť Blanco totiž vyrába aj drezy s menšími vonkajšími rozmermi, avšak s väčšou základnou vaničkou, vďaka čomu vyzerá takýto produkt maximálne esteticky v akejkoľvek veľkej alebo malej kuchyni.

Pri kúpe nešetrite

Ak chcete kvalitné kuchynské drezy, určite radšej investuje vyššiu čiastku peňazí. Predsa len, cena sa v tomto prípade častokrát odvíja od kvality prevedenia a použitého materiálu. Spoločnosť Blanco však vyrába kuchynské drezy a potrebné príslušenstvo tak, aby boli v čo najviac výhodnej cene. Často prebiehajú aj rôzne akcie, ktoré by ste mali rozhodne využiť.

Monika D
Ahoj! Volám sa Monika a pochádzam z Liptova. Študujem na vysokej škole v odbore biológia, čo mi je skutočne blízke. Popri štúdiu si však privyrábam písaním článkov, a to sa stalo mojim hobby. Najbližšie sú mi témy v oblasti zdravia, vedy a športu, ktorý tiež patrí medzi moje koníčky. Rada sa však vzdelávam aj v iných oblastiach. Copywriting je kreatívna práca a ja som šťastná, že môžem byť toho súčasťou!

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články