piatok, 22 septembra, 2023

Nafukovacia anča – ktorú si vybrať? + 5 obľúbených modelov

Nafukovacia anča, alebo nafukovacia panna je obľúbeným humorným darom pre tvojho single kamoša – zaručene spôsobí na oslave kopec zábavy. V prípade že si sám škaredý a nemáš babu, tiež ti niečo vyberieme 🙂 Výber je neskutočne široký, a nájde sa niečo aj pre absolútnych fajnšmekrov… Gumovú anču vieme zaobstarať od 20€, no na silikónovú krásavicu si budeš musieť asi došetriť…Veď sa pokochaj…

Nafukovacie anče si rozdelíme do 3 kategórií – Anča fun (lacná varianta ako srandovný darček), Anča basic (použiteľná nielen ako dar) a VIP Anča(okrem upratovania a varenia spraví všetko…)

A jó Bratře…jesli jsi sem zabloudil a potřebuješ taky umelou Anču, tak použij tenhelcten českej odkaz TADY. Ďík

Pri nákupe gumenej anče odporúčame smerovať pozornosť na sexshopy :Ružový slon alebo flagranti.

Nafukovacia anča – Anča fun

V tejto kategórii si vyberieme najlacnejšie modely, respektíve modelky 🙂 Bude ja jednať o výrobky made in P.R.C. – čiže za to aj budú stáť 🙂 Z nášho pohľadu použiteľné fakt iba na srandu. Anču fun kúpiš okolo 20-30€.

Obľúbené modely Anča fun:

lacna nafukovacia anča

Nafukovacia anča – Anča basic

V kategórii basic sa už budeme hýbať v jemne vyššej cenovej hladine – zhruba 50-100€. za tento peniaz však dostaneš kvalitnejšie PVC (môžeš byť na ňu aj tvrdší a nevyfučí), ale aj iné vychytávky ako vibrujúcu vagínu, či orál.

sex nafukovačka

VIP Anča

Vip nafukovacia Anča bude tvojou obľúbenou – okrem upratovania a varenia ti splní všetky tvoje priania, a to bez odvrávania. Do tejto kategórie sme zaradili aj realistické silikónové panny – aktuálne v akcii od 560€.

Top VIP Anče :

nafukovacia panna
silikonova panna akcia

O nafukovacej Anči

borghild gumová panna
Projekt borghild – nemecká vojenská gumová panna. zdroj idnes.cz

Vedeli ste, že nafukovacia anča, alebo gumená anča vznikla počas druhej svetovej vojny – Zobraziť aktuánu akciu na navukovacie anče /ak nepočítame drevenné kmene s otvormi z 15teho storočia/? Áno presne tak…V nemeckých laboratóriách vznikla pod vedením samotného Himmlera, v dobe kedy nemacké vojská postupovali na západ do Francúzska. Francúzsko bolo v tej dobe veľmi populárne svojimi prostitútkami, ktoré boli častokrát nakazené pohlavnou chorobou.

Toto nedalo Himmlerovi správať, predstava, že značnú časť jeho vojska dokáže zničiť neviditeľný nepriateľ zvaný kvapavka či syfilis, bola taká silná, že spustil projekt Borghild.

Projekt Borghild trval len necelé 2 roky, nakoľko sa vojaci tieto nafukovacie anče hambili používať. Inak sa jednalo o blonďaté modrooké gumové panny, ktoré nakoniec poslúžili ako predloha pre bábiku Barbie…

Inak, vedeli ste o tom, že napríklad prvé dildo bolo vymyslené už okolo roku 2500 pred našim letopočtom? A nafukovacia anča len pred 😯 rokmi?

Znamená to, že ženy sú už takmer 4500 rokov nespokojné s mužskými výkonmi 😂

Po vojne si dali túto sexuálnu nafukovačku patentovať američania, a jej vývoj mohol začať. V dobe, kedy mala značná časť obyvateľstva AIDS, nepoužívali sa kondómy, sa mohlo zdať, že sa bude jednať o prepadák.

No už o pár rokov s nástupom pornografie a sexshopov sa začala umelá anča húfnejšie využívať. Ak si porovnáme dnešné gumenné anče s ich už vyše 80 ročnou prvotinou, nečudujeme sa, prečo sa tak tešia obľube.

Guma a PVC boli nahradené silikónom, pridané boli vibračné pošvy, začal sa používať lubrigačný gél. Ľudstvo sa posunulo o veľký krok od lacnej nafukovačky až k silikónovej panne, ktorá je dnes drahšia ako jazdená fabia.

To, že sa nafukovacia anča pravidelne používa aj ako darček, písať nemusíme. Vždy osvieži oslavu a je s ňou sranda 😋

Nafukovací gentlemani pre dámy

Samozrejme, tento priemyslel na ženy a ich potreby nezabúda, čiže aj v segmente nafukovačiek nájdeme nejaké kúsky pre uspokojenenie roztúžených neukojených vagín.

Ak je žena lesba, s výberom nebude mať veľké starosti, no ak chce cítiť kolík, výber gumových pánov nebude moc široký. Na výber sa ponúkajú klasický nafukovací krásavci, samozrejme s voliteľným príslušenstvom – či už vibrátor, dildo, strap-on…prípadne je možné do úst nasadiť stimulátor klitorisu a prisadnúť mu hlavu…

Takže milé dámy nech sa páči 😁

nafukovací panák gladiátor pre ženy
silný a sexi gladiátor…vrrrrr
nafukovacia anca pre zeny
skvely milenec Angelo
sexaulny panak pre ženy
Velký Džon s diaľkovým ovládaním

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Rockrider e-st 100 | najlacnejší ebike na trhu

Trh s elektrobicyklami, tzv. ebajkami sa v posledných rokoch poriadne rozrástol. Známy športový reťazec decathlon nezaspal na vavrínoch a vytvoril v roku 2023 nové...

ROCKRIDER E-EXPL 520 S | celoodpružený ebike z decathlonu

Decathlon sa v roku 2023 začal poriadne venovať aj kategórii ebike, okrem krásneho modelu e-expl 520 prichádza aj s celoodpruženým bicyklom, ktorý nesie označenie...

Rockrider e-expl 520 | rockrider ebike | decathlon e-bike

Dnes si predstavíme novinku od decathlonu. Konkrétne sa budeme baviť o modeli rockrider e-expl 520. Tento rockrider ebike je podľa nás výbornou voľbou ak...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články