piatok, 9 júna, 2023

Blendea Supergreens – hodnotenie superpotraviny

Superpotraviny? V dnešnom uponáhľanom svete plnom fastfoodov, macdonaldov, a iných rýchlych nevyvážených jedál, je čoraz potrebnejšie dopĺňať životuprospešné živiny. Vaše telo Vám bude vďačné a pozitívne účinky pocítite na vlastnej koži. Vyskúšajte potravinové doplnky blendea, a už po pár dňoch pocítite rozdiely.

blendea supergreens jačmeň, chlorela, spirulina. Chudnutie, travenie, imunita, prísun energie

Z prieskumu v roku 2018, vzišli tieto výsledky: Až 51 % zákazníkov po mesiaci užívania pocítilo zlepšenie trávenia a až 41,6 % zákazníkov, pocítilo viac energie.

Blendea supergreens – o čo ide?

V Blendea veríme, že všetko, čo potrebujeme k pevnému zdraviu, nám nadelila sama príroda.

Preto vyrábame 100% rastlinné zmesi bez umelých aróm, konzervantov, ochucovadiel a zbytočných vyplňovačov.

Blendea supergreens je vlastne prírodný zdroj energie, vhodný pre detoxikáciu organizmu. Výťažok zo semien a rastlín zaručuje 100% prírodné zloženie. Hlavnými zložkami Blendea supergreens sú zelený jačmeň, mladá pšenica, spirulina a chlorella v dokonalom testovanom pomere.

blendea superpotraviny

TIP: Zľavový kód – ak sa rozhodnete pre nákup, ušetríme Vám 10% z nákupu. Pri vytváraní objednávky zadajte do políčka pre zľavový kód : ZLAVA10 , a máte ušetrené. Neni zač 😁

Táto kombinácia 4 superpotravín má za účinok doplnenie energie, detoxikáciu organizmu, spomalenie starnutia buniek ale aj prispievajú k lepšiemu tráveniu. Čo nám matka príroda nadelila, s tým pracujem e čo najefektívnejšie. Vyberané sú iba najkvalitnejšie, lokálne dopestované bio potraviny, vďaka ktorým má blendea ten správny účinok. Nepoužívajú sa žiadne umelé látky ani dochucovadlá, blendea je 100% bez lepku, laktózy, cukru, chémie a dochucovadiel. Proste 100% bio – tak ako má byť.

Náš tip: Keďže blendea supergreens neobsahuje žiadne ochucovadlá, odporúčame lyžičku tohto produktu zakomponovať napríklad do kaše alebo smoothiečka. Bude sa Vám požívať prijateľnejšie.

Za vyskúšanie to určite stojí. Prípadne si kúpte celý komplet zvýhodnený balíček, ktorý obsahuje Supergreens, Superprotein, Superbeauty, Superboost, Supercoffee, Superchill a šejker (Nákupom balíčka ušetríte cca 12€) ↓

blendea zvýhodnený balíček zdravia a energie

Blendea odporúčanie

Hodnotenia na stránke, facebooku aj heuréke sú pozitívne, preto sme sa rozhodli daný produkt microgreens od blandea.sk vyskúšať aj my. V minulosti sme užívali separátne jačmeň a chlorelu, no táto kombinácia sa nám zdá byť dobrá a fungujúca. Cenovo dostupný a hodnotný výživový doplnok.

blandea superpotraviny hodnotenie

Blendea doprava a platba

Blandea rieši dopravu poštovým kuriérom alebo zásielkovňou. Kuriér Vás bude stáť 4€ a zásielkovňa 2,50€. Platba možná bankovým prevodom alebo dobierkou (bez príplatku).

Tip. Ak hľadáte návod, ako vybrať Ďalšie doplnky stravy, odporúčame článok : ako vybrať správny proteín.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články