asd
utorok, 16 júla, 2024

Automatický kávovar SENCOR SES 9300 BK

Hľadáte nový automatický kávovar? Našli sme pre Vás skvelého pomocníka. Je ním sencor ses 9300 bk. Automatický kávovar s mlynčekom, príkonom 1400W a tlakom 19 barov z nehrdzavejúcej ocele Vám spraví výbornú kávičku či kapučínko.

Aktuálne v super akcii za 431,20€ 👇

Alebo si ho porovnajte na heureke ↓

O kávovare sencor ses 9300 bk

 • Mliečny systém EasyLatte pre každodenné použitie
 • Farebný LED panel zaisťuje jednoduché ovládanie
 • Extra ľahké čistenie mliečneho systému
 • Možnosť použitia mletej kávy
 • Nastaviteľná sila kávy
 • Pokročilá technológia v kompaktných rozmeroch
 • Tlak čerpadla 19 barov pre vynikajúcu kávu
 • Lahodné latté a krémové cappuccino s mliečnou penou jediným dotykom
 • Odolná nádoba na mlieko s EasyConnect systémom
 • Integrovaná profesionálna sparovacia jednotka
 • Funkcia horúcej vody na prípravu americana alebo čaju
 • Mlynček z nehrdzavejúcej ocele na presné mletie
 • Nastavenie 9 stupňov mletia splní všetky očakávania
 • Kapacita zásobníka na kávu 200 g pre vaše obľúbené kávové zrná

Obsah balenia : automatický kávovar sencor ses 9300bk, napájací kábel 230v, odnímeteľná nádobka na mlieko a dávkovač na mletú kávu.

cenový vývoj:

Automatický kávovar SENCOR SES 9300BK spája najmodernejšie technológie s elegantným dizajnom. Dá sa jednoducho ovládať pomocou farebného LED displeja, na ktorom si vyberiete svoj obľúbený nápoj. S týmto úplne špičkovým zariadením sme nastavili nové štandardy v príprave kávy s mlynčekom na kávové zrná z nehrdzavejúcej ocele a vlastným mliečnym systémom EasyLatte. Vysoko kvalitné remeselné spracovanie a zmysel pre detail vám umožnia vychutnať si autentický zážitok pri každej šálke kávy v pohodlí domova.

automatický kávovar sencor ses 9300bk
automatický kávovar sencor ses 9300bk

Kávovar je vybavený výkonným 19 barovým čerpadlom poháňaným systémom Thermoblock a bojlerom na presnú extrakciu kávy s funkciou predsparenia. Dodatočne do nej môžete vložiť napríklad predmletú kávu a pripraviť tak bezkofeínovú verziu bez toho, aby ste museli vymieňať zrnká vo vnútri prístroja.
SENCOR SES 9300BK má vlastný systém napenenia mlieka EasyLatte, ktorý vás poteší jednoduchou obsluhou a jednoduchšou údržbou.

sencor kávovar ses 9300
sencor kávovar

Aj čistenie nádobky ny mlieko je v prípade kávovaru sencor ses9300bk jednoduché. Postará sa o to systém EASYLATTE, s ktorým je ačistenie veľmi jednoduché, priam automatické. Prepach horúcou vodou je možný po každej príprave vášho obľúbeného nápoja.

Za veľké plus tohoto kávovaru považujeme fakt, že pri výrobe kávy je možné použiť aj vopred namletú kávu. Aj keď má kávovar vstavaný mlynček, určité percento zákazníkov volí práve vopred pomletú kávu – hlavne z ekonomických príčin.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články