štvrtok, 8 júna, 2023

Mobil online – Váš odborník na všetko, čo sa týka mobilných zariadení

Mobilné telefóny sa stali dôležitou súčasťou nášho každodenného života. V tomto digitálne ovládanom svete sa stali spolu s ostatnými technológiami a doplnkami nevyhnutnosťou. I keď boli tieto technológie vynájdené predovšetkým na komunikačné účely, teraz ich môžete využiť na rôzne účely a veci – od volania po nakupovanie. Mobily sú teraz inteligentné s high-tech fotoaparátmi, super amoled displejom, rýchlymi procesormi, výkonnými batériami a mnohými ďalšími funkciami. Ak taký nejaký hľadáte, tak u Mobil online ste na správnom mieste, kde vám ponúknu mnoho dobrých smartfónov za najlepšiu cenu.

.

Mobilonline – jednotka na trhu

Mobilonline je popredným elektronickým predajcom, ktorý je súčasťou trhu od roku 2001 a preto presne tento predajca vie, čo od nich zákazník čaká. Neustále napredovanie je jeho mottom, aby mohol neustále uspokojovať požiadavky trhu a rastúci záujem zákazníkov. Práve preto sa tento predajca stal rýchlo uznávaným pre svoju tvrdú prácu, odborné znalosti a najlepší sortiment produktov. Zameraný však nie len na technológie, ale ponúka aj najnovšie príslušenstvo pre tablety a mobilné telefóny, ako je ochranné skla, kryty, nabíjačky, príslušenstvo k notebookom, reproduktory a množstvo ďalšieho príslušenstva na slovenskom trhu. Prípadne Vám poradia na ktorý servis telefonov sa obrátiť.

Obľúbené kategórie

Použité mobily z výkupu
Použité mobily
príslušenstvo na iphone
Príslušenstvo
honor sk
Nové mobily

Výkup, predaj, príslušenstvo

Zaoberá sa aj výkupom telefónov, tabletov, smart hodiniek. V ponuke nájdete zariadenia, Samsung, Huawei / Honor sk, Iphone a mnohé iné. Zároveň je jeho cieľom obohatiť životy svojich zákazníkov prostredníctvom technológii, čím si vytvoril kult medzi nadšencami PC a iných telekomunikačných nástrojov, a jeho úspech spočíva v reakcii na to, čo chcú jeho zákazníci a to v jeho širokej škále najnovšieho mobilného príslušenstva v spojení so zákazníckym servisom na svetovej úrovni. Práve preto má vždy tú najlepšiu ponuku pre každého zákazníka. Flexibilné tarifné modely, či špeciálne modely pre individuálne potreby, vynikajúca zákaznícka podpora s prémiovým statusom alebo poradenstvo zamerané na riešenie- pre svojich zákazníkov majú široké spektrum možností a ponúk.

Prečítajte tiež: recenzia xiaomi redmi note 9

Dlhoročné skúsenosti

mobil online predajna

Je to preto, lebo si jednoducho zakladajú na starostlivo vybraných produktoch najvyššej kvality, ale aj na spoluprácach s dodávateľmi a v roku spolupracovali s viac ako 200 dodávateľmi príslušenstva z celej Európy a výhradne s distribútormi telefónov pre Slovenskú republiku. Aktuálne majú za sebou už 20 rokov profesionálnych skúseností, otvorených viac ako 50 predajní a skladom viac ako 190 000 kusov produktov. Tento predajca pozná svoje produkty a tak ešte lepšie pozná aj svojich zákazníkov, ale je aj na vrchole najnovších technológií, takže vždy budete môcť držať krok s dobou.

Kvalita so zárukou

 Navyše, Mobil online nepracuje pre žiadneho operátora, takže nikdy nebude hrať na jednu stranu a okrem obrovského výberu sa môžete tešiť aj na vynikajúce ceny. Alebo ak potrebujete opraviť mobil, vymeniť sklo alebo opraviť notebook, potom vám ponúkajú aj svoj servis. Vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu, poradenstvu, sortimentu a manažmentu je Mobilonline na druhom mieste Shoproku 2020 v cene kvality. V poslednej dobe zoptimalizovali skladové procesy a skrátili priemernú dobu dodania produktov, rozdali v súťažiachmnoho skvelých a hodnotných darčekov, rozšírili vykupovaný sortiment o tablety a wearables, rozšírili predajný sortiment o telefóny z výkupu. Okrem toho môžete u nich už využívať aj doplnkové služby ako poistenie mobilných telefónov, elektroniky.

Dnes sa milióny zákazníkov obracajú na Mobilonline, aby nakupovali najnovšie mobilné, počítačové komponenty, spotrebnú elektroniku, inteligentnú domácnosť a herné produkty. Preto je trvalo hodnotený ako jedna z najlepších online nákupných destinácií a spoločnosť pravidelne získava popredné hodnotenia zákazníckych služieb v technologickom odvetví. Mobilonline robí všetko preto, aby obohatil váš život o technické inovácie.

Mobil online kontakty

Zákaznícka linka

Objednávky, dostupnosť tovaru:

Tel.: +421 940 600 100
E-mail: info@mobilonline.sk

Reklamácie:

E-mail: reklamacie@mobilonline.sk
Web: Reklamácie

Adresa pre vrátenie reklamácií:

mobil online, s.r.o.
M.Rázusa 13
984 01 Lučenec

Výkup zariadení:

Tel.: 0944 988 966
E-mail: info@vykup-telefonov.sk
Web: Výkup telefónov

mobil online, s.r.o.
M. Rázusa 13
984 01 Lučenec
Slovakia

IČO: 44547722
DIČ: 2022734318
IČ DPH: SK202273431

Nikol B
Ahojte. Som tvrdohlavá, sarkastická, večne usmiata vyštudovaná žurnalistka, blogerka a copywriterka na voľnej nohe. Momentálne som však full-time mama, ktorá objavuje nové zákutia života. Milujem to. Avšak, aby sa moja slovná zásoba nescvrkla na jednoslovné pomenovania, venujem sa vo voľnom čase naďalej písaniu. Najradšej píšem o veciach zo života - cestovanie, zdravie, vzťahy, príroda. Mimo to však rada fotím, spoznávam Slovensko a trávim čas s rodinou, najlepšie niekde vonku.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články