utorok, 21 mája, 2024

Cestovná kancelária INVIA 📌 – novinky 2023

Nájsť dobrú cestovnú agentúru v dnešnej dobe rozhodne nemusí byť také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Práve z tohto dôvodu vám prinášame recenziu na cestovnú kanceláriu Invia, ktorá si získala nemalé množstvo zákazníkov za posledné roky. Čoskoro Vám prinesieme horúce novinky, zatiaľ sme si pripravili recenziu portálu.

Invia.sk však nie je len taká obyčajná cestovná agentúra, kde by ste si mohli zakúpiť letenky či hotel. Ide o vyhľadávač, ktorý sa považuje za vysoko efektívny nástroj. Funguje to veľmi jednoducho. Po otvorení stránky sa vám zobrazí filter, ktorý od vás požaduje základné informácie.

Tie sa týkajú miesta destinácie, počtu osôb a termínu. Po zadaní týchto údajov sa vám zobrazia destinácie a hotely spolu aj s cenou za osobu. Budete tak mať prehľad o tých najvýhodnejších ponukách, ktoré vám cestovná agentúra Invia navrhuje.

first minute dovolenka letecky

Jasné detaily zájazdu

Po zobrazení ponúk vašej vysnívanej destinácie si máte možnosť zobraziť detaily zájazdu. Tam sa dočítate o výhodách danej destinácii, ale napríklad aj o priemernej teplote či iných termínoch a najvýhodnejších ponukách.

Výhodou cestovnej agentúry Invia.sk je najmä to, že vám zobrazuje skutočne zájazdy, ktoré vás vyjdú najlepšie. To znamená, že aj napriek tomu, že si zadáte konkrétny dátum, Invia vám navrhne aj iné termíny, ktoré sú napríklad lacnejšie.

Výhody a nevýhody cestovnej agentúry

Invia patrí medzi najväčšie cestovné agentúry na Slovensku. Poteší vás rozhodne jednoduché ovládanie a dokonalý prehľad na ich webovej stránke, či tiež telefonická alebo emailová podpora.

Výhody:

  • Veľký výber zájazdov
  • Spolupráca s 300 cestovnými kanceláriami
  • 40 pobočiek na území Slovenska
  • Ponuky z celého sveta
  • Obľúbené rezorty pri mori
  • Rozšírený filter na vyhľadávanie
  • Možná pomoc po telefóne

Nevýhody:

  • Chýba online chat

Ako sami vidíte, výhody prevážili tie nevýhody. Keď si pozriete stránku cestovnej agentúry , zistíte, že ďalšie nevýhody by ste hľadali len márne. Online chat však preferuje množstvo ľudí, aj keď je pravda, že na tejto webovej stránke si môžete namiesto toho pomôcť telefonátom alebo napísaním emailu.

Nemusíte sa báť toho, že by vám odpísali až príliš neskoro. Vo väčšine prípadov odpisujú pracovníci cestovnej agentúry do 24 hodín. Čo sa týka pracovných dní, odpíšu hneď, ako budú môcť.

Aká je kvalita služieb?

last minute dovolenka egypt

Keďže sa cestovná agentúra považuje za najväčšiu na Slovensku, asi si viete predstaviť, že kvalita ich služieb je naozaj vysoká. Na území Slovenska táto spoločnosť funguje už viac ako 15 rokov a ako sme si už vyššie spomínali, nejde o klasickú cestovnú agentúru. Slúži najmä na porovnanie a vyhľadávanie tých najvýhodnejších zájazdov.

Čo sa týka oblasti dovoleniek, momentálne je ck Invia na prvom mieste. Rozhodne sa niet čomu čudovať. Ľudia siahnu vždy po tej výhodnejšej ponuke, a to im táto cestovná agentúra aj ponúka. Veľkou výhodou je široký výber dovoleniek. Nechýbajú tu klasické destinácie, ako je Chorvátsko, Turecko či Bulharsko. Ak by ste však chceli vycestovať trochu ďalej do exotiky, vybrať si môžete napríklad aj Dominikánsku republiku, Maledivy či Srí Lanku.

Vysnívaná dovolenka pri mori

Keď si vyhľadáte svoju vytúženú destináciu, máte si možnosť prečítať viac aj o danom mieste či hoteli. Rozhodne tu nechýbajú ani recenzie, ktoré sú v tomto prípade veľmi dôležité. Najlepšie recenzie sú práve od ľudí, ktorí daný zájazd absolvovali, poprípade bývali aj v rovnakom hoteli, kam túžite ísť vy.

Vysnívanú dovolenku si môžete zarezervovať kedykoľvek, a to kľudne aj o polnoci. Internetový portál totiž funguje nonstop, no ak preferujete osobné stretnutie, máte možnosť navštíviť jednu zo 40 pobočiek na Slovensku. Pre najvýhodnejšiu cenu odporúčame vyhľadávať last minute dovolenky.

Poistenie je samozrejmosťou

Cestovná agentúra Invia.sk myslí skutočne na všetko a výnimkou nie je ani potrebné poistenie. Základom je poistenie do zahraničia alebo poistenie proti zlému počasiu. Nemusíte tak myslieť na nič, cestovná agentúra Invia.sk vás o všetkom bude informovať a rozhodne na nič nezabudne.

Súčasťou internetového portálu sú aj First minute či Last minute zájazdy. Tie si máte možnosť zaobstarať v skutočne očarujúcej cene. Preto ak túžite po výhodných ponukách, neváhajte sa obrátiť na portál Invia.sk.

TIP: ak cestujete sama, odporúčame malého partnera na cesty, s ktorým si užijete každú dovolenku, a zmestí sa do kabelky 🙂 Bližšie info nájdete v tomto článku.

Darčekový poukaz

Ak by ste si mysleli, že cestovná agentúra Invia.sk vás už nemá čím očariť, ste na omyle. Na internetovom portáli, poprípade v jednej zo slovenských pobočiek si totiž máte možnosť zakúpiť aj darčekový poukaz. Chcete potešiť svojho partnera, rodičov, poprípade svojich kamošov?

V tom prípade je cestovná agentúra Invia.sk tým správnym riešením. Na darčekový poukaz môžete dať cenu, v ktorej si obdarovaný môže zakúpiť zájazd, poprípade ho môžete zakúpiť už vy a jemu to dať ako darček. Verte či nie, rozhodne ide o originálny darček, ktorý by potešil snáď každého.

Okrem iného, niektorí ľudia sú skôr zážitkové typy, a tak im budete dávať materiálne veci len márne. Neváhajte a vyberte si zo širokej ponuky darčekových poukazov na internetovom portáli cestovnej agentúry aj vy.

Invia je tá správna voľba

Mnohé recenzie ľudí vravia o tom, že Invia je rozhodne tá správna cesta. Ak ste sa doteraz stretli len so zlými cestovnými agentúrami, verte nám, že pri Invii rozhodne zlé zážitky nezažijete, práve naopak. Táto cestovná agentúra vyniká novými inováciami, ktoré zvyšujú kvalitu služieb.

Okrem iného, porovnanie a vyhľadávanie tých najlepších ponúk rozhodne samozrejmosťou nie je. Preto neváhajte a vyberte si aj vy tento efektívny vyhľadávač. Rozhodne to neoľutujete. Ak sa chystáte toto leto k moru aj vy, táto ponuka Vás určite poteší ↓

Monika D
Ahoj! Volám sa Monika a pochádzam z Liptova. Študujem na vysokej škole v odbore biológia, čo mi je skutočne blízke. Popri štúdiu si však privyrábam písaním článkov, a to sa stalo mojim hobby. Najbližšie sú mi témy v oblasti zdravia, vedy a športu, ktorý tiež patrí medzi moje koníčky. Rada sa však vzdelávam aj v iných oblastiach. Copywriting je kreatívna práca a ja som šťastná, že môžem byť toho súčasťou!

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články