štvrtok, 8 júna, 2023

Securiapro – špecialista na kamerové systémy

Práca s bezpečnostnými kamerami je už v dnešnej dobe takmer bežná vec. Väčšie firmy si prevádzku bez bezpečnostných zariadení ani nedokážu predstaviť. No kde nakúpiť či objednať kamerové systémy? Kto mi dodá záznamové zariadenia či atrapy kamier?

Vďaka Securiapro nainštalujete do svojho domu, či firemných priestorov každý druh kamery. Tieto inteligentné kamerové systémy dokážu odolať poveternostným vplyvom a zaznamenávať v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

securiapro kamerové systémy

Bezpečnostné kamery

V ponuke nájdete bezpečnostné kamery podľa využitia, kamerové systémy, samostatné kamery, príslušenstvo k bezpečnostným kamerám, záznamové zariadenia či atrapy kamier.

V eshope príslušenstva k bezpečnostným kamerám nájdete káble, príslušenstvo pre analógové systémy či IP digitálne systémy, monitory, pevné disky, konektory ku kamerám, pamäťové karty, switche, držiaky ako aj podložky na kamery.

Zaručene si vyberiete celú zostavu kamerového systému na mieru podľa využitia z pohodlia vášho domova alebo vašej firemnej kancelárie.

securia pro

Securiapro – overený eshop

Securiapro je jednotkou na trhu s kamerovými systémami, bezpečnostnými zariadeniami a príslušenstvom bezpečnostných kamier. Desaťtisíce spokojných zákazníkov, tisíce pozitívnych recenzií zákazníkov na heuréke hovoria za všetko. Pozitívne reakcie sme zaznamenali na rýchlosť dodania kamerových systémov, v prípade komunikácie s odborníkmi, ktorí vám kamerový systém pripravia, ale aj v prípade ceny, kvality a servisu predávaných kamerových systémov.

Výhody pre registrovaných

V prípade, že sa rozhodnete kúpiť si kamerový systém alebo niečo iné z ponuky Securia pro, odporúčame vám vytvoriť si registráciu. Tou získate vernostné body, ktoré môžete použiť pri ďalšom nákupe (jedná sa o cca 10% zľavu). Taktiež hodnota objednávky pre dopravu zadarmo klesne na požadovanú sumu.

Securiapro – spoločnosť, ktorá na zákazníka nezabúda

Securiapro.sk je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá dbá nielen na kvalitu svojich produktov, ale aj o zabezpečenie komplexného servisu, ktorý vedie k spokojnosti zákazníka. Kamery a kamerové systémy Securia Pro sa od jej vzniku presadili na viacerých trhoch Európskej únie, vrátane Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Nemecka, ale aj Anglicka. Partnermi Securiapro sú spoločnosti Mall, eMag, Amazon a ďalší.

Securiapro svojim partnerom ponúka

  • Kvalitné produkty za výhodné veľkoobchodné ceny,
  • pozitívne recenzie
  • Individuálny prístup k partnerom aj zákazníkom,
  • Tovar dodaný do 24 hodín,
  • Distribúcia formou dropp – shippingu.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články