nedeľa, 3 marca, 2024

Najlacnejší neobmedzený paušál za 4€ | 4ka paušál

Dnes sme si pre Vás posvietili na ponuku paušálov. Porovnali sme paušály od orange, telekomu a operátora 4ka. Cenovo najvýhodnejší 4ka paušál nám vychádza 4ka, navyše aktuálne prebieha akcia, kde za každý typ paušálu zaplatíte prvý mesiac iba 4€. Zaujímavá ponuka.

Výhodný 4ka paušál

Pri akcii 4€ za prvý mesiac niečo ušetríme, ale pozrime sa aj na ostatné služby, lebo pre pár ušetrených eur sa nechceme obmedzovať. To sa ale v 4ke nemusíme. Najlacnejší 4ka paušál sloboda 100 Vám poskytne 100minút, 100 SMS a 2GB dát – a to len za 6€. Ak máte radi neobmedzené volania a SMS, v tom prípade má 4ka pre Vás paušál Sloboda nekonečno za 18€ mesačne. V prípade, ak potrebujete vyšší objem dát, odporúčame paušály s označením plus.

Čo sa služieb týka, dostupnosť je super – nájdete ich na každej pošte, prípadne v predajniach mobilonline. Pokrytie na slovensku predstavuje 99%. Veľkou výhodou paušálov od 4ka je fakt, že ich poskytujú bez viazanosti. K paušálu navyše dostanete 2 Simkarty.

Inak, okrem paušálov odporúčame hodiť očko aj po Internete na doma, internetovej televízií alebo po nejakom výhodnom balíku s obľúbenými službami.

4ka paušál
najlacnejší paušál

Ak miniete dáta máte n asledovné možnosti:

Po spotrebovaní predplateného objemu dát môžete naďalej dátovať iba za 1,4 centa za 1 MB v celej EÚ. Alebo ak máte aktívny jeden z nových paušálov SLOBODA (okrem SLOBODA DÁTA), si môžete aktivovať doplnkovú službu:

Dátového balíka GIGA EÚ
1 GB dátový balík platný v EÚ s automatickou obnovou len za 2 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare GIGA na číslo 950.

Alebo ak máte záujem o väčšie dáta, hocikedy počas platnosti vášho paušálu SLOBODA máte na výber:

Dátového balíka DÁTA NAVYŠE pre SLOBODA 100
Jednorazový 10 GB dátový balík platný v SR (z toho 5,38 GB v EÚ) len za 5 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare PLUS na číslo 950. 

Dátového balíka DÁTA NAVYŠE pre SLOBODA 300
Jednorazový 15 GB dátový balík platný v SR (z toho 5,38 GB v EÚ) len za 5 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare PLUS na číslo 950. 

Dátového balíka DÁTA NAVYŠE pre SLOBODA ∞
Dátový balík NEKONEČNÉ DÁTA platný v SR (z toho 5,38 GB v EÚ) len za 5 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare PLUS na číslo 950. 

Dátové balíky DÁTA NAVYŠE je možné aktivovať len počas platnosti paušálu SLOBODY.

Paušály Orange

V orange nájdete taktiž výhodné paušály. Základný neobmedzený paušál ponúka za 25€, kde máte 5 GB dát a neobmedzené volania a SMS. Ďalších 5 GB dát si viete prikúpiť za 5€. Aktuálne ponúka orange 1 mesiac zdarma pri viazanosti 24 mesiacov.

Orange paušál

Paušál Telekom

V telekome nájdete najlacnejší paušál za 16€ mesačne, za čo dostanete 200 minút, 200 SMS správ a 3 GB dát. Neobmedzený paušál s 8 GB dát pokúka telekom za 24€ pri 2 ročnej viazanosti.

telekom paušál
Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Automatický kávovar SENCOR SES 9300 BK

Hľadáte nový automatický kávovar? Našli sme pre Vás skvelého pomocníka. Je ním sencor ses 9300 bk. Automatický kávovar s mlynčekom, príkonom 1400W a tlakom...

Samsung Galaxy S23 S911B recenzia

Aktuálna vlajková loď spoločnosti samsung - to je Samsung Galaxy S23 , resp. S23 s označením Ultra. Kvalita prevedenia, fotoaparátu a operačného systému android...

Iphone 14 pro recenzia

Iphone 14 pro je skvelý telefón, o čom sme sa presvedčili na vlasnej koži. Super prevedenie, výdrž batérie ako aj jeho odolnosť sú na...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články