test
utorok, 18 júna, 2024

Najlacnejší neobmedzený paušál za 4€ | 4ka paušál

Dnes sme si pre Vás posvietili na ponuku paušálov. Porovnali sme paušály od orange, telekomu a operátora 4ka. Cenovo najvýhodnejší 4ka paušál nám vychádza 4ka, navyše aktuálne prebieha akcia, kde za každý typ paušálu zaplatíte prvý mesiac iba 4€. Zaujímavá ponuka.

Výhodný 4ka paušál

Pri akcii 4€ za prvý mesiac niečo ušetríme, ale pozrime sa aj na ostatné služby, lebo pre pár ušetrených eur sa nechceme obmedzovať. To sa ale v 4ke nemusíme. Najlacnejší 4ka paušál sloboda 100 Vám poskytne 100minút, 100 SMS a 2GB dát – a to len za 6€. Ak máte radi neobmedzené volania a SMS, v tom prípade má 4ka pre Vás paušál Sloboda nekonečno za 18€ mesačne. V prípade, ak potrebujete vyšší objem dát, odporúčame paušály s označením plus.

Čo sa služieb týka, dostupnosť je super – nájdete ich na každej pošte, prípadne v predajniach mobilonline. Pokrytie na slovensku predstavuje 99%. Veľkou výhodou paušálov od 4ka je fakt, že ich poskytujú bez viazanosti. K paušálu navyše dostanete 2 Simkarty.

Inak, okrem paušálov odporúčame hodiť očko aj po Internete na doma, internetovej televízií alebo po nejakom výhodnom balíku s obľúbenými službami.

4ka paušál
najlacnejší paušál

Ak miniete dáta máte n asledovné možnosti:

Po spotrebovaní predplateného objemu dát môžete naďalej dátovať iba za 1,4 centa za 1 MB v celej EÚ. Alebo ak máte aktívny jeden z nových paušálov SLOBODA (okrem SLOBODA DÁTA), si môžete aktivovať doplnkovú službu:

Dátového balíka GIGA EÚ
1 GB dátový balík platný v EÚ s automatickou obnovou len za 2 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare GIGA na číslo 950.

Alebo ak máte záujem o väčšie dáta, hocikedy počas platnosti vášho paušálu SLOBODA máte na výber:

Dátového balíka DÁTA NAVYŠE pre SLOBODA 100
Jednorazový 10 GB dátový balík platný v SR (z toho 5,38 GB v EÚ) len za 5 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare PLUS na číslo 950. 

Dátového balíka DÁTA NAVYŠE pre SLOBODA 300
Jednorazový 15 GB dátový balík platný v SR (z toho 5,38 GB v EÚ) len za 5 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare PLUS na číslo 950. 

Dátového balíka DÁTA NAVYŠE pre SLOBODA ∞
Dátový balík NEKONEČNÉ DÁTA platný v SR (z toho 5,38 GB v EÚ) len za 5 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare PLUS na číslo 950. 

Dátové balíky DÁTA NAVYŠE je možné aktivovať len počas platnosti paušálu SLOBODY.

Paušály Orange

V orange nájdete taktiž výhodné paušály. Základný neobmedzený paušál ponúka za 25€, kde máte 5 GB dát a neobmedzené volania a SMS. Ďalších 5 GB dát si viete prikúpiť za 5€. Aktuálne ponúka orange 1 mesiac zdarma pri viazanosti 24 mesiacov.

Orange paušál

Paušál Telekom

V telekome nájdete najlacnejší paušál za 16€ mesačne, za čo dostanete 200 minút, 200 SMS správ a 3 GB dát. Neobmedzený paušál s 8 GB dát pokúka telekom za 24€ pri 2 ročnej viazanosti.

telekom paušál
Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články