piatok, 12 apríla, 2024

Gymbeam

kategorie gymbeam

Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so špičkovými športovcami a profesionálmi v oblasti výživy.

V roku 2014 okrem predaja produktov iných značiek vo svojom internetovom obchode uviedli na trh prvý produkt rovnomennej značky GymBeam. Odvtedy rozšírili svoje produktové portfólio a uviedli na trh desiatky nových produktov – bielkoviny, spaľovače tukov, aminokyseliny, vitamíny a minerály. Dohoda zahŕňa aj fitness potraviny, rôzne tyčinky a občerstvenie a takzvané superpotraviny plné prémiových živín. Okrem toho sa v produktovom portfóliu nachádzajú aj produkty ako šejkry, oblečenie, uteráky, rukavice, opasky a iné športové pomôcky či oblečenie.

gymbeam tuniak

Ich sortiment zahŕňa proteíny z rôznych zdrojov, spaľovače tukov, aminokyseliny a BCAA, dokonca aj vitamíny, minerály a najnovšie aj fitness potraviny, občerstvenie a superpotraviny, ako sú arašidové maslá, chia semienka, quinoa a mnohé ďalšie.

Cieľom GymBeam je poskytnúť cenovo dostupnú alternatívu k produktom iných značiek pri zachovaní kvality.

Pokiaľ ide o cenu, produkty GymBeam vo všeobecnosti prevyšujú konkurenciu. Výrobcovia ich často podporujú rôznymi akciami, takže môžete ušetriť pár eur alebo získať darčekovú kartu zadarmo.

Dôkazom obľúbenosti týchto produktov je, že ich nájdete nielen v e-shope GymBeam, ale aj v ďalších asi 16 e-shopoch s výživovými doplnkami či zdravou výživou.

Gymbeam recenzie

Z tisícov recenzií na portáli heureka.sk užívatelia najčastejšie odporúčajú rýchlosť doručenia, cenu, široký sortiment fitness tovaru ako aj jeho kvalitu. Celkové hodnotenie eshopu gymbeam z takmer 30.000 recenzií je 97%, čo z neho robí kvalitný obchod.

Z recenzií vyberáme:

  • Pred objednaním mi pomohli s výberom, konzultácia super. Super rýchle doručenie. Nemám čo vytknúť. Maximálna spokojnosť
  • eshop gymbeam reflektuje na aktuálne požiadavky trhu a sortimentu a neustále drží krok so širokým výberom produktov ,môžem len vrelo odporúčiť.
  • V jeden deň som objednala, na druhý deň som už mala v boxe. Enormne rýchle dodanie a tá cena za poštovné, klobúk dole pri týchto cenách. Za mňa bezkonkurenčné dodanie.
  • Veľmi rýchle doručenie, trvalo to asi jeden a pol dňa. V balíku bolo presne to, čo som objednal.
  • Vynikajúci e-shop so širokým sortimentom za rozumné ceny. Blesková objednávka a bleskové dodanie tovaru. Veľmi oceňujem vždy dôkladné a precízne zabalenie tovaru.
Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články