piatok, 12 apríla, 2024

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už ste sa ocitli v ktorejkoľvek z nich, aplikácia Wolt vám s ňou hravo pomôže.

Wolt: Zachráni vás, keď ste hladný

wolt donáška jedla expresne

Wolt je fínska spoločnosť, ktorá poskytuje službu objednávania jedla z reštaurácií prostredníctvom mobilnej aplikácie. Hoci firma Wolt vznikla už v roku 2014, na Slovensku začala pôsobiť v septembri 2019. Najprv len v Bratislave, no pozitívne ohlasy užívateľov nenechali na seba dlho čakať a dnes môžete Wolt využívať v týchto mestách:

 • Západné Slovensko: Bratislava, Galanta, Nové Zámky, Prievidza, Topoľčany, Dubnica nad Váhom, Handlová, Pezinok, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín, Dunajská Streda, Hlohovec, Komárno, Levice, Malacky, Nitra, Piešťany, Trnava, Šamorín
 • Stredné Slovensko: Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Martin, Žilina, Lučenec, Kysucké Nové Mesto, Ružomberok, Zvolen, Čadca, Rimavská Sobota,
 • Východné Slovensko: Humenné, Košice, Poprad, Rožňava, Vranov nad Topľou, Bardejov, Kežmarok, Michalovce, Prešov, Spišská Nová Ves,

Prečo si objednať jedlo cez aplikáciu Wolt?

Asi vám nemusíme opisovať ten komfort, keď vám pri dverách zazvoní kuriér a podáva vám hotové teplé jedlo a vy ste nemuseli z domu ani len päty vytiahnuť. To predsa väčšina z nás pozná. No služba Wolt so sebou prináša oveľa viac, tak zbystrite pozornosť, aby ste nabudúce tieto benefity využili naplno:

stiahnutie apky wolt
 • Výber jedál podľa druhu a typu kuchyne
 • Prehľad populárnych reštaurácií
 • Prehľad reštaurácií s najrýchlejším doručením
 • Prehľad aktuálnych akcií
 • Možnosť sledovať stav objednávky v reálnom čase
 • Možnosť prísť si jedlo vyzdvihnúť
 • Možnosť naplánovať si objednávku až na 7 dní vopred
 • Skupinové objednávky
 • Jednoduchý platobný systém
 • Pravidelné zľavy a promo kódy

Objednajte si rýchlo a pohodlne

Šikovnosť a jednoduchosť aplikácie Wolt sa nedajú poprieť. Na jednom mieste prehľadne nájdete desiatky reštaurácií zo svojho okolia. Na úvod vás ihneď privíta možnosť vybrať si podľa kategórií jedál – burgre, sendviče, rezance, šaláty či pizza alebo vyhľadávať môžete podľa typu kuchyne – ázijská, talianska, európska či mexická. I vegetariáni si prídu na svoje.

Patríte k náročným jedákom? Pre vás je tu zostavený výber najlepšie hodnotených podnikov. Nemáte práve veľa času a rýchlosť je priorita? Pozrite na reštaurácie, ktoré majú najrýchlejšie doručenie. Chcete sa chutne najesť a zároveň ušetriť? Prelúskajte kategóriu Wallet friendly. V aplikácii sa zorientuje naozaj každý.

Vyberajte zo širokej ponuky jedál, reštaurácií a obchodov

Vedeli ste, že Wolt už nie je len o reštauráciách? V každom väčšom meste postupne pribúdajú aj iné obchody, napríklad z potravín Tesco alebo Billa, pekárne, kozmetika, drogéria, domov a dekorácie či dokonca sexshop. Princíp objednávania je taký istý ako pri jedle. Prehľadne vidíte celú ponuku, cenu za doručenie a aj koľko to bude trvať.

Ušetrite čas pri hľadaní a objednávaní jedla

Ďalšou výhodou Wolt aplikácie je možnosť jednoducho si porovnať jednotlivé podniky. Nemusíte reštaurácie ani rozklikávať a ihneď vidíte tri najdôležitejšie údaje, ktoré väčšina z nás pri objednávaní jedla hľadá – cenu za doručenie, čas doručenia a celkové hodnotenie reštaurácie. A potom vám stačia len ďalšie dva kliky, aby ste zistili presné otváracie hodiny, ako ďaleko sa reštaurácia od vás nachádza, telefónne číslo či webovú adresu.

Sledujte stav objednávky a doručenia v reálnom čase

Jedlo si môžete objednať prakticky kamkoľvek v rámci mesta. Pri každej objednávke zadáte konkrétnu adresu, prípadne do poznámky môžete uviesť bližší popis, aby vás kuriér vedel ľahšie nájsť. Ideálne, ak leňošíte niekde v parku, však? Ak si už jedlo objednáte, aplikácia vám bude po celý čas ukazovať, aký je momentálny stav objednávky. Budete vidieť všetky kroky – že sa jedlo už pripravuje, ako kuriér vyrazil do reštaurácie objednávku vyzdvihnúť a akou cestou mieri k vám. Veľmi jednoducho si tak viete zladiť iné aktivity, kým čakáte na jedlo.

Ak ste príliš nedočkavý alebo máte reštauráciu po ceste, tak si jedlo môžete prísť vziať osobne. Len pri objednávke zvolíte možnosť „Vyzdvihnutie“ a takisto vám ukáže presný čas, kedy bude jedlo pre vás pripravené.

Ako objednávať čo najvýhodnejšie a ako získať zľavu?

Wolt má výhodu v tom, že zakaždým na vás v aplikácii čakajú špeciálne akcie. Takmer vždy nájdete výber reštaurácií, ktoré majú práve zľavu na doručenie, cashback alebo zľavu na vybrané jedlá. A tu to nekončí. Tieto akcie nájdete vždy ako prvé navrchu po otvorení aplikácie a tiež v kategórii „Špeciálne akcie“. Kto by nechcel nakúpiť v zľave, keď má tú možnosť? Tak sa poďme pozrieť na to, čo všetko môžete využiť.

Cashback s Woltom

Anglické slovo cashback sa už tak udomácnilo aj na Slovensku, že pravdepodobne viete, ako funguje – ak nakúpite, určité percento zo zaplatenej sumy alebo fixná čiastka sa vám vráti naspäť. Na Wolte je cashback pravidelne sa opakujúca akcia. Platí buď na konkrétne reštaurácie, alebo na všetky objednávky z každého podniku. Väčšinou ide o 20 % alebo 3 eurá, ktoré vám Wolt vráti naspäť vo forme kreditov a tie si viete uplatniť ako zľavu pri ďalšej objednávke.

Wolt promo kód : dajte 6 eur a dostanete 6 eur

V aplikácii nájdete unikátny pozývací promo kód, s ktorým môžete získať dokopy až 6 eur na ďalšie 3 objednávky. Stačí pozvať priateľov, ktorí ešte nepoužívajú Wolt a na každú z prvých troch objednávok získate vy aj vaši priatelia zľavu 2 eurá. Registrujete sa ešte dnes a užívajte si výhody wolt promo kódu:

registracia wolt

Objednajte si spolu

Objednávate viac jedla pre priateľov či kolegov v práci? Využite skupinovú objednávku. Jedlo budete mať doručené spolu a naraz. Navyše ušetríte aj na poplatku za doručenie – platí iba ten, kto objednáva. Výhodou je aj to, že nemusíte za každým chodiť a pýtať sa, na čo má chuť. Jednoducho zašlete odkaz cez WhatsApp, Messenger, SMS či E-mail a každý si už sám navolí, čo chce. A vôbec nevadí, ak nemajú Wolt aplikáciu. Pôjde to aj cez webstránku.

Prihláste sa na odber newslettra

Ak si už budete sťahovať Wolt aplikáciu, prihláste sa aj na odber noviniek. Budete mať prehľad nielen o aktuálnych akciách, ale môžete čakať aj rôzne promo kódy, ktoré už len zadáte v aplikácii pri objednávke.

Nakuknite aj na Instagram

Sledujete sem-tam sociálnu sieť Instagram? Aj tam uvidíte aktuálne novinky a súťaže. A súťaže majú veru lákavé, ako napríklad vyhrať cestu za obľúbeným jedlom. Stačí jedna objednávka a ste v súťaži o darčekovú poukážku v hodnote 5000 eur na zájazd podľa vlastného výberu. A to už za kúsok pozornosti celkom stojí, nie? Okrem toho Wolt pravidelne spolupracuje s blogermi a influencermi, ktorým rozdáva zľavové kódy a tí ich zdieľajú so svojimi sledovateľmi.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články