utorok, 21 mája, 2024

Refundo : Oplatí sa nakupovať cez cash back portál?

Väčšina z vás každý deň nakupuje. Niekedy ide o menšie položky, niekedy však o dosť väčšie výdavky.  Prečo teda  nevyužiť možnosť a pri utrácaní nezískať aj nejaké peniaze späť? Počuli ste už o tom a o cashbacku? Teraz je čas pozrieť sa na to, čo to ten Refundo cashback vlastne je a aké má pre vás výhody.   Tento trend sa stále šíri, takže existuje aj mnoho rôznych poskytovateľov, ktorí vám môžu pomôcť ušetriť na nákupoch. Aj na Slovensku máme niekoľko cashback portálov, cez ktoré je to možné. Nakupuj veľa, plať menej – to je základný princíp Refundo.

Čo znamená cashback?

Vďaka rôznym produktom a možnostiam tohto tipu sporenia je cashback stále atraktívnejší a lukratívnejší. Cashback je program fungujúci vo viac ako 50 krajinách. Slovo pochádza z angličtiny a znamená „vrátenie peňazí“. To znamená, že keď si niečo kúpite cez portál, získate určité percento peňazí späť. Je to síce menej ako miniete, ale v kamennej predajni by ste nedostali takmer nič. V posledných rokoch sa vyvinul takzvaný cashback systém a systém PayBack. Oba typy sú ale o tom istom. V praxi sa však PayBack presadil pri nakupovaní v reálnom živote. Cashback systém sa, naopak, presadil v online svete.

refundo

Ako funguje systém refundo cashback?

Aby ste mohli vôbec využívať rôzne akcie, zľavy, musíte sa najprv zaregistrovať na cashbackovom portáli. Avšak, samotná registrácia u poskytovateľa neznamená automaticky, že v každom obchode môžete získať percento za nákup. Preto je nutné sa pred registráciou u poskytovateľa cashbacku je podrobne pozrieť  na partnerské spoločnosti.

Napríklad Refundo funguje na princípe toho, že portál odmenia  obchody za to, že im privedieme nakupujúceho zákazníka a oni naopak odmenia zákazníka za to, že si u nich nakúpil. Celý tento systém sa vám však oplatí iba vtedy, ak si vyberiete operátora a portál, ktorý spolupracuje s obchodmi, do ktorých radi chodíte nakupovať. Okrem toho, rozhodne stojí za to porovnať rôzne spoločnosti navzájom. Pri porovnávaní sa okrem partnerských obchodov zamerajte aj na prémiu a výplatu. Registrácia na portáloch je bezplatná a v tomto prípade nie je problém zaregistrovať sa u viacerých poskytovateľov.

Výhody refundo cashbacku

Systém cashback je stále obľúbenejší a veľa ľudí ho využíva každý deň. Vďaka skvelým bonusom je nakupovanie ešte zábavnejšie.Ako naznačuje názov, hlavnou výhodou je, že sa vám peniaze vrátia. To je bezpochyby najlepšia výhoda, akú si nákupní nadšenci môžu predstaviť. Môžete nakupovať vo svojom obľúbenom obchode a niekoľko eur vám bude pri platbe automaticky pripísaných na účet alebo ako body na vaše konto. Nielenže to znie fantasticky, ale je to tak.

To vám ušetrí peniaze, keď ich obrátite na vyššie sumy. Je dôležité, aby ste tento systém nepoužívali na nákup produktov, ktoré nepotrebujete  Je jasné, že v týchto prípadoch získate samozrejme niekoľko percent, ale neušetrili by ste žiadne peniaze.  Systém cashback by sa teoreticky dal použiť aj na zarobenie ešte väčšieho množstva peňazí nákupom tovaru určitej hodnoty, získaním určitého percenta bonusu a následným predajom týchto produktov opäť za vyššiu hodnotu. Avšak, toto pravdepodobne často využívajú hlavne predajcovia.

Čo na to ľudia

Postupom času sa dostáva do popredia tento systém aj  na Slovensku. Na základe recenzií je možné skonštatovať, že ľudia tento portál využívajú v čoraz väčšej miere a má aj skvelé odporúčania (za odporúčanie dokonca môžete získať isté výhody, zľavy).

Napríklad na sociálnej sieti Facebook môžete nájsť reakcie ako:“  Všetko funguje ako má; vrátený cashback mi bol vždy vyplatení;  je tam mnoho obchodov, takže si je z čoho vybrať;  je spoľahlivý; refundo je super – odporúčam;..atď. A ono je to skutočne tak. Môžete tam nájsť veľké množstvo obchodov  – od lekárni, cez oblečenie, obchod s elektrom, hračkami až po cestovanie.  S najvyšším počtom percent  tam nájdete známe Aboutyou, Mojalekáreň, Tescoma, ale aj banku Mbank a  mnoho, mnoho ďalších známych i menej známych obchodov.

Nikol B
Ahojte. Som tvrdohlavá, sarkastická, večne usmiata vyštudovaná žurnalistka, blogerka a copywriterka na voľnej nohe. Momentálne som však full-time mama, ktorá objavuje nové zákutia života. Milujem to. Avšak, aby sa moja slovná zásoba nescvrkla na jednoslovné pomenovania, venujem sa vo voľnom čase naďalej písaniu. Najradšej píšem o veciach zo života - cestovanie, zdravie, vzťahy, príroda. Mimo to však rada fotím, spoznávam Slovensko a trávim čas s rodinou, najlepšie niekde vonku.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články