štvrtok, 8 júna, 2023

Exterio.sk – záhradný nábytok

Záhradný nábytok je dnes módnym trendom, pretože terasa a záhrada sa čoraz viac stávajú ďalším funkčným priestorom v domácnosti.

Často si nevieme vybrať správny typ materiálu a konštrukcie. Otázkou vždy zostáva, aký druh materiálu bude najlepšie dopĺňať vašu terasu alebo záhradu. Potrebujete kúpiť taký materiál, ktorý zostane v rovnováhe s vašou záhradou.

Vďaka Exterio si zadovážite záhradný nábytok s príslušenstvom, dizajnové a moderné exteriérové zariadenie. Exterio eshop ponúka záhradný nábytok, slnečníky, pergoly, vírivky s príslušenstvom, grily, ochranné či dokonca aj čistiace prvky.

Exterio – Doplnky do záhrady

exterio

Celkovú atmosféru posedenia či stolovania na terase dotvárajú záhradné doplnky – betónové svietniky, kvetináče a misky, ktoré možno umiestniť na stôl, dekoračné vankúše či exteriérové osvetlenie.

Ideálne pomôcky na údržbu záhradného nábytku

Čistiace prostriedky a plachty pre exteriérový nábytok zabezpečujú dlhodobú ochranu a predlžujú životnosť záhradného nábytku. Sú ideálne v prípade ratanového záhradného nábytku, hliníkového záhradného nábytku aj v prípade dreveného záhradného nábytku. V ponuke eshopu nájdete ochranné plachty v rôznych rozmeroch a čistiace prostriedky na viaceré druhy povrchov a materiálov.

Exterio – overený eshop

Exterio je slovenská spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá si drží prvenstvo vo svete exteriérového nábytku a príslušenstva. Ak ste si postavili a zariadili dom, potrebujete si už zariadiť iba záhradu. V Exterio eshope nájdete všetko pre vašu záhradu na jednom mieste. Záhradný nábytok, gril, vírivku, slnečník či dokonca aj pergolu. Tisícky spokojných zákazníkov a pozitívnych recenzií zákazníkov hovoria o možnosti pohodlného objednania z domu a rýchleho dodania.

Výhody pre registrovaných

V prípade, že sa rozhodnete kúpiť si exteriérové príslušenstvo, odporúčame vám vytvoriť si registráciu. Tou získate vernostné body, ktoré môžete použiť pri ďalšom nákupe.

Náš tip: V článku : Tipy ako vybrať záhradný nábytok nájdete taktiež užitočné informácie pri výbere záhradného nábytku.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články