asd
utorok, 16 júla, 2024

CB ELEKTRO – Lacný elektroinštalačný materiál a solárne panely

CB elektro je popredný predajca elektromateriálu, ktorý na je na slovenskom trhu už od roku 1994 – čiže budúci rok už 30! rokov na trhu. V tomto obchode nájdete za super ceny produkty značiek Legrand, Emos, V-tac, Kopos či Schneider. Ak plánujete rekonštrukciu, alebo ste elektrikár, v eshope CB elektro si zaručene nakúpite, a v dobrých cenách, nájdete tu lacný elektroinštalačný materiál.

Široký sortiment eshopu CB elektro

Sortiment v elektromateriále CB elektro je naozaj široký. Nájdeme tu všetko pekne pod jednou strechou. jedná sa o lacný elektromateriál. V ponuke nájdeme káble, zásuvky a vypínače, svietidlá, solárne panely, ističe, akumulátory, pracovný nábytok, videovrátniky – no proste všetko čo sa elektroinštalácie týka. Obľúbenou kategóriou sa v poslednej dobe stala inteligentná smart elektroinštalácia, pri ktorej viete ovládať na diaľku, a mať všetky spotrebiče pod kontrolou v mobilnom telefóne.

cb elektro výrobcovia

Najpredávanejšie zásuvky a vypínače legrand

V eshope cbelektro nájdeme aj obľúbené produkty legrand. Cenovo dostupné Legrand Niloe, Klasická Valena alebo obľúbená rada Legrand Valena Life. Jedná sa o kvalitné elektroinštalačné komponenty, po ktorých s obľubou siahnu aj majstri elektrikári. V pomere cena / kvalita sú podľa nášho názoru bezkonkurenčné.

Na eshope nájdete všetky komponenty potrebné pre chod domácnosti – jednozásuva, pootočená dvojzásuvka, vypínač č.1, vypínač č.5, vypínač č.6, vypínač č.7, tlačidlo 1/0 internerová zásuvka, TVR SAT zásuvka, rámček na 1-5 modulov, vstavaný senzor pohybu, ale taktiež komponenty legrand Netatmo. Klasické komponenty sú dostupné aj v prevedení IP44 – čiže určené do vonkajšieho, respektíve vlhkého prostredia. Najpredávanejšie Legrand Valena Life v bielej farbe a čiernej farbe. Lacný elektroinštalačný materiál.

legrand valena life

Komplet solárne sady a solárne panely V-TAC

Pokiaľ myslíte ekologicky a hlavne ekonomicky, solárne panely by na Vašom dome nemali chýbať. Aktuálne sú solárne panely cenovo dostupné, a hlavne je veľká časť tovaru skladom. Je len na Vás, či si v obchode cb elektro vyberiete kompletný solárny systém, doplníte samotné solárne panely alebo batériu pre solárny systém. V ponuke nájdete všetko od solárnych vodičov, cez ističe a meniče, ochrany, solárne panely a batérie.

solárne panely v-tac

CB Elekto – lacný elektroinštalačný materiál

Ako sme už spomýnali, sortiment v eshope je veľmi široký a ceny priaznivé. Veľká časť tovaru skladom s odoslaním v deň objednania. Okrem eshopu máte možnosť nákupu aj v kamennej predajni, ktorá sa nachádza v Košiciach.

CB elektro doprava

Tovar je doručovaný prostredníctvom kuriérskej služby SDS balíkové zásielky alebo Geis paletové zásielky v rámci Slovenska do zahraničia zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty, vzhľadom k tomu, že dodacia lehota je u každého produktu odlišná, je vždy uvedená u každého produktu jednotlivo.

Cena za dodanie je: 4,8€ s DPH/za balíky do 30kg.

Pri objednávke nad 100€ vrátane a váhe zásielky do 30kg je doprava zdarma.

Objednávky je možné odoslať aj do českej republiky, kde sú ceny dopravy nasledovné:

Kuriérska služba SDS od 0,1kg do 5kg………..8,- €  bez DPH

Kuriérska služba SDS od 5kg do 10kg………..10,- €  bez DPH

Kuriérska služba SDS od 10kg do 20kg………15,- €  bez DPH

pri objednávke nad 200,- eur do 20kg v rámci ČR  doprava zdarma

CB Elektro kontakt

cb elektro logo

Najrýchlejšou kontaktonou možnosťou je telefón alebo mail:

CB elekto mobil : 055/302 22 22

CB elektro mail: eshop@cbelektro.sk

Predajňa adresa : Krivá 25 040 01 Košice (Po-Pia 7:00-16:30)

Fakturačná adresa : Cb elektro, s.r.o., Krivá 25040 01Košice, IČO: 36584622
DIČ: 2021882610 IČ DPH: SK2021882610

Adresa pre reklamovanie a vrátenie tovaru: Cb elektro, s.r.o., Krivá 25040 01Košice

Záruka

Záručná doba je 24 mesiacov a začína plynúť od prevzatia veci kupujúcim. Ak je na predávanej veci, jej obale alebo návode k nej pripojenom vyznačená lehota na použitie, neskončí sa záručná doba pred uplynutím tejto lehoty.

Na žiadosť kupujúceho je predávajúci povinný poskytnúť záruku písomnou formou (záručný list). Ak to povaha veci umožňuje, postačí namiesto záručného listu vydať doklad o kúpe.

Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie, mechanické poškodenie apod.

Kupujúcemu podnikateľovi je poskytnutá záruka v dĺžke 12 mesiacov od prevzatia tovaru

CB Elektro recenzie

Eshop CB elektro má v dobe písania článku hodnotenie na heuréke 94%. Z celkových 904 recenzií je 811 pozitívnych. Zákazníci si cenia rýchlosť dodania tovaru, cenu, prístup ako aj výber sortimentu. Pár recenzií nižšie:

Po objednaní tovar dodaný do paket servisu. V obchodoch bol tovar nedostupný, preto som to riešila objednávkou cez internet
Bola som veľmi spokojná .


Obchodik cb-elektro doporučujem aj ostatným.Vyborné ceny,komunikacia ,rýchle vybavenie objednavky,spôsoby doručenia.Zasielkovna mi max.vyhovuje.


Majú sortiment káblov čo som potreboval a dá sa u nich objednat aj meter káblu.


Ešte raz som veľmi spokojný s nákupom a doručením tovaru. Ďakujem a odporúčam všetkým ktorí si tovar objednajú.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Dermacol

Do eshopu Dermacol → Česká značka Dermacol sa už viac ako pol storočia venuje zlepšovaniu pleti a starostlivosti o krásu žien. jedenJednu z prvých krycích...

Hairburst: obľúbené produkty

Hairbust šampón Do eshopu Hairbust → Najprv si povedzme niečo o samotnom internetovom obchode Hairbust. Jedná sa o internetový obchod, ktorý predáva vlasové produkty. Najbežnejšie sú...

Gymbeam

Do eshopu gymbeam.sk → Samotný e-shop GymBeam bol založený v roku 2013 a jeho majitelia od začiatku stavajú na starostlivo vyberaných produktoch a spolupráci so...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články