utorok, 27 septembra, 2022

Panta rhei eshop – najdostupnejšie internetové kníhkupectvo

Niektorí ľudia radi čítajú skôr cez čítačky alebo na notebooku, či na mobile. Iní ľudia potrebujú rozmanitosť a umenie, pohľad, vôňu a pocit skutočných kníh. Radi ich vidia na svojich policiach, radi si plnia svoje domáce knižnice police, berú ich všade so sebou a ukladajú si ich vedľa svojej postele. Kníhkupectvá sú preto nevyhnutné, nevyhnuté pre zdravú kultúru. Sú to miesta, kde sa autori môžu spojiť s čitateľmi, kde objavujú nových spisovateľov, kde sa deti uchýlia k vzrušeniu z čítania, ktoré môže trvať celý život. Kníhkupectvá sú letiská fantázie – miesto, kde môže vaša myseľ odletieť do iných svetov. A naším obľúbeným letiskom je práve Panta rhei eshop.

Panta rhei eshop – všetky publikácie na jednom mieste

Čoraz ľudí si však kupuje svoje knihy online. Panta rhei preto vytvorilo jednoduchý a pohodlný spôsob, ako získať svoje knihy rýchlo a jednoducho – a je ním Panta rhei eshop. Jej cieľom je byť destináciou na svete, miestom, ktoré podporuje kultúru čítania a spája ľudí s knihami, ktoré budú milovať. Pri toľkých tituloch je dôležité poskytnúť zákazníkom jednoduchý spôsob, ako nájsť presne tie knihy, ktoré hľadajú. Práve to vám umožní ich vyhľadávací nástroj, ktorý zákazníkom pomôže nájsť knihy podľa názvu, autora alebo kľúčového slova maximálne za pár sekúnd.

TIP: Ak Vám Vaša knižnica prerastá cez hlavu a chcete sa zbaviť starších titulov, odporúčame online výkup kníh.

Zákazníci, ktorí majú všeobecnú predstavu o tom, čo chcú, tak môžu nájsť presne to, čo hľadajú a prehľadať rýchlo stovky kategórií, aby našli presne tú správnu knihu. Podniky zamerané na zákazníka sú tie, ktoré vynikajú najviac. Práve preto sa Panta Rhei snažilo zlepšiť zážitok kupujúcich nad rámec len pohodlia, tým že na svojej stránke ponúka čitateľom možnosť písať, čítať i kontrolovať recenzie, komentáre, návrhy a spätnú väzbu – čo im pomáha robiť spokojnejšie objednávky. Dostatočné informácie ku knihám, ale aj rôzne tipy môžete nájsť v ich blogu.

Doprava zdarma na 15€ a tisíce kníh skladom

Prostredníctvom svojej webovej stránky Panta Rhei eshop si môžu ľudia prehliadať rôzne tituly kedykoľvek a kdekoľvek a keď budú pripravený a vyberú si ten pravý, potom jednoducho kliknú na „kúpiť“. Pohodlie a bezprostrednosť tohto zážitku podnecuje k ďalším nákupom, pretože nebudú musieť opustiť bezpečie a pohodlie svojich domovov. Online databáza vám umožňuje ponúkať širšiu škálu titulov a zvýšiť ich expozíciu na všetky akcie. Momentálne majú 150 000 kníh na sklade, 60 kníhkupectiev s online rezerváciou a stovky miest na vyzdvihnutie, 1000+ partnerských miest. Navyše, pri nákupe nad 15 eur vám ponúka dopravu zdarma. Zvoliť si môžete vyzdvihnutie objednaných kníh priamo na predajni, alebo si nechajte tovar zaslať kuriérom či do zásielkovne. Práve preto je jedným z najdostupnejších internetových kníhkupectiev na Slovensku.

Panta rhei bestsellery:

K najžiadanejším publikáciám poslednej doby patria : Mengeleho dievča, Harry potter a prekliate dieťa, Anna zo zeleného domu. Všetky tieto publikácie a mnoho iného nájdete v eshope, kde momentálne prebieha akcia na dopravu zdarma pri nákupe kníh nad 15 Eur.

mengeleho dievca panta rhei
anna zo zeleného domu kniha
kniha harry potter a prekliate dieťa - j.k. rowlingová

Vyberáme panta rhei knihy:

panta rhei eshop

Nie len knihy…

Online kníhkupectvo panta rhei poskytuje vášnivým čitateľom jednoduchú možnosť nakupovania. Avšak, v obchodných domoch alebo kde majú väčšie priestory, ponúkajú aj kaviareň s dobrou kávou a čajom, kde si môžete niečo aj prečítať. Takúto chutnú, skvelú kávu i čaj si môžete nájsť aj na ich e-shope. Práve na tomto mieste môžete okrem kníh nájsť aj audioknihy, ale aj hudbu v podobe CD, LP, Blu Ray alebo DVD. Mimo kníh tam nájdete aj filmy, rôzne hračky pre deti, ale aj spoločenské hry a puzzle. Samozrejmosťou sú aj doplnky – kalendáre, diáre, sviečky, fotoalbumy, hrnčeky a podobne.

najpredávanejšie knižné tituly panta rhei

Knihy uľahčujú poznanie a zmysel pre život a navyše sú pre čitateľov skvelým zdrojom zábavy. No a práve vďaka kníhkupectvám môžete udržať svoju lásku ku knihám nažive a nákup kníh nikdy nebol jednoduchší. Okrem toho, kníhkupectvá podporujú rozmanitosť a ponúkajú širokú škálu príbehov z každého žánru a nabádajú vás, aby ste čítali čo najviac.

Panta rhei kontakty

email: info@pantarhei.sk

Adresa na vrátenie tovaru : Panta Rhei, Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava

bezplatná infolinka, 8:00 – 16:30 počas pracovných dní

Nikol B
Ahojte. Som tvrdohlavá, sarkastická, večne usmiata vyštudovaná žurnalistka, blogerka a copywriterka na voľnej nohe. Momentálne som však full-time mama, ktorá objavuje nové zákutia života. Milujem to. Avšak, aby sa moja slovná zásoba nescvrkla na jednoslovné pomenovania, venujem sa vo voľnom čase naďalej písaniu. Najradšej píšem o veciach zo života - cestovanie, zdravie, vzťahy, príroda. Mimo to však rada fotím, spoznávam Slovensko a trávim čas s rodinou, najlepšie niekde vonku.

Odporúčané články

Kondomshop – Kvalitný erotický obchod + novinky a akcie

Na našej webovej stránke môžete raz za čas nájsť recenzie produktov, ktoré sú od spoločnosti Kondomshop.sk. Nuž, povieme si na rovinu. Táto spoločnosť predajom...

Porovnanie sexshopov: v ktorom z 5 testovaných sa oplatí nakúpiť

Aj keď je táto téma ešte dosť tabu, tak objem vyhľadávaní a nákupu sexuálnych pomôcok sa v poslednej dobe dosť zvýšil, a práve z...

Kuchynské drezy Blanco: Kvalita je vždy na prvom mieste

Zariadiť si kuchyňu podľa vlastných predstáv môže byť v súčasnosti realitou. Jej súčasťou sú aj kuchynské drezy. Produktov tohto typu v dnešnej dobe nájdete veľmi veľa....

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články