piatok, 22 septembra, 2023

Výkup kníh online – Dajte knihám druhú šancu a pomôžte

Z nášho pohľadu úžasný projekt vykupujeme-online.sk (prípadne aj jeho česká varianta), ktorý dáva knihám druhú šancu. Výkup kníh online – tento antikvariát vykúpi Vaše nečítané, nepoužívané a zaprášene knižky, ktoré poslúžia na dobrú vec.

online výkup kníh

Výkup kníh online -je to jednoduché

A jednoduhšie to už byť nemôže. Stačí ísť na web, vyplniť názvy prípadne IBAN kníh, ktoré chcete posunúť ďalej. Knižky zabalíte a o ostatné sa už postará team z výkupu. Buďto knižky zanesiete do zásielkovne alebo si po ne príde kuriér. Systém je do detailov prepracovaný, a tento výkup kníh online zvládne aj napríklad Vaša babička.

Zámerom tohoto výkupu je primárne poskytnúť druhú šancu knižkám, preto nepočítajte, že z predaja kníh zbohatnete. Výkupné ceny sa Vám zobrazia ihneď po zadaní názvu knihy. Nejedná sa o vysoké sumy, Ale aj touto sumou môžete prispieť na charitu, a výkupca k Vašej sume prihodí 20%. Aj takýmto spôsobom sa dá pomáhať a spraviť dobrý skutok, respektíve dva.

Darovať peniaze za vykúpené knižky môžete Unicef-u, prípadne organizácii Človek v tísni – SOS Ukrajina.

Ak nechcete nakupovať nové drahé knihy napríklad v Panta-rhei, Vaše vykúpené knihy nájdete v online antikvariáte, kde si ich môžu nájsť tisícky ľudí, a budú tak môcť ďalej plniť svoj účel.

Za tento projekt dávame palec hore 👍, a dúfame, že možnosť predaja starých a pre Vás nepotrebných kníh využije čo najviac ľudí.

My sme už svoje knižky odovzdali, prispeli sme pár eurami na dobrú vec, a ak sa k nejakým ďalším knihám dostaneme, určite túto možnosť využijeme znova👌 .

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Rockrider e-st 100 | najlacnejší ebike na trhu

Trh s elektrobicyklami, tzv. ebajkami sa v posledných rokoch poriadne rozrástol. Známy športový reťazec decathlon nezaspal na vavrínoch a vytvoril v roku 2023 nové...

ROCKRIDER E-EXPL 520 S | celoodpružený ebike z decathlonu

Decathlon sa v roku 2023 začal poriadne venovať aj kategórii ebike, okrem krásneho modelu e-expl 520 prichádza aj s celoodpruženým bicyklom, ktorý nesie označenie...

Rockrider e-expl 520 | rockrider ebike | decathlon e-bike

Dnes si predstavíme novinku od decathlonu. Konkrétne sa budeme baviť o modeli rockrider e-expl 520. Tento rockrider ebike je podľa nás výbornou voľbou ak...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články