sobota, 2 marca, 2024

Výkup kníh online – Dajte knihám druhú šancu a pomôžte

Z nášho pohľadu úžasný projekt vykupujeme-online.sk (prípadne aj jeho česká varianta), ktorý dáva knihám druhú šancu. Výkup kníh online – tento antikvariát vykúpi Vaše nečítané, nepoužívané a zaprášene knižky, ktoré poslúžia na dobrú vec.

online výkup kníh

Výkup kníh online -je to jednoduché

A jednoduhšie to už byť nemôže. Stačí ísť na web, vyplniť názvy prípadne IBAN kníh, ktoré chcete posunúť ďalej. Knižky zabalíte a o ostatné sa už postará team z výkupu. Buďto knižky zanesiete do zásielkovne alebo si po ne príde kuriér. Systém je do detailov prepracovaný, a tento výkup kníh online zvládne aj napríklad Vaša babička.

Zámerom tohoto výkupu je primárne poskytnúť druhú šancu knižkám, preto nepočítajte, že z predaja kníh zbohatnete. Výkupné ceny sa Vám zobrazia ihneď po zadaní názvu knihy. Nejedná sa o vysoké sumy, Ale aj touto sumou môžete prispieť na charitu, a výkupca k Vašej sume prihodí 20%. Aj takýmto spôsobom sa dá pomáhať a spraviť dobrý skutok, respektíve dva.

Darovať peniaze za vykúpené knižky môžete Unicef-u, prípadne organizácii Človek v tísni – SOS Ukrajina.

Ak nechcete nakupovať nové drahé knihy napríklad v Panta-rhei, Vaše vykúpené knihy nájdete v online antikvariáte, kde si ich môžu nájsť tisícky ľudí, a budú tak môcť ďalej plniť svoj účel.

Za tento projekt dávame palec hore 👍, a dúfame, že možnosť predaja starých a pre Vás nepotrebných kníh využije čo najviac ľudí.

My sme už svoje knižky odovzdali, prispeli sme pár eurami na dobrú vec, a ak sa k nejakým ďalším knihám dostaneme, určite túto možnosť využijeme znova👌 .

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Automatický kávovar SENCOR SES 9300 BK

Hľadáte nový automatický kávovar? Našli sme pre Vás skvelého pomocníka. Je ním sencor ses 9300 bk. Automatický kávovar s mlynčekom, príkonom 1400W a tlakom...

Samsung Galaxy S23 S911B recenzia

Aktuálna vlajková loď spoločnosti samsung - to je Samsung Galaxy S23 , resp. S23 s označením Ultra. Kvalita prevedenia, fotoaparátu a operačného systému android...

Iphone 14 pro recenzia

Iphone 14 pro je skvelý telefón, o čom sme sa presvedčili na vlasnej koži. Super prevedenie, výdrž batérie ako aj jeho odolnosť sú na...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články