utorok, 31 januára, 2023

Výkup kníh online – Dajte knihám druhú šancu a pomôžte

Z nášho pohľadu úžasný projekt vykupujeme-online.sk (prípadne aj jeho česká varianta), ktorý dáva knihám druhú šancu. Výkup kníh online – tento antikvariát vykúpi Vaše nečítané, nepoužívané a zaprášene knižky, ktoré poslúžia na dobrú vec.

online výkup kníh

Výkup kníh online -je to jednoduché

A jednoduhšie to už byť nemôže. Stačí ísť na web, vyplniť názvy prípadne IBAN kníh, ktoré chcete posunúť ďalej. Knižky zabalíte a o ostatné sa už postará team z výkupu. Buďto knižky zanesiete do zásielkovne alebo si po ne príde kuriér. Systém je do detailov prepracovaný, a tento výkup kníh online zvládne aj napríklad Vaša babička.

Zámerom tohoto výkupu je primárne poskytnúť druhú šancu knižkám, preto nepočítajte, že z predaja kníh zbohatnete. Výkupné ceny sa Vám zobrazia ihneď po zadaní názvu knihy. Nejedná sa o vysoké sumy, Ale aj touto sumou môžete prispieť na charitu, a výkupca k Vašej sume prihodí 20%. Aj takýmto spôsobom sa dá pomáhať a spraviť dobrý skutok, respektíve dva.

Darovať peniaze za vykúpené knižky môžete Unicef-u, prípadne organizácii Človek v tísni – SOS Ukrajina.

Ak nechcete nakupovať nové drahé knihy napríklad v Panta-rhei, Vaše vykúpené knihy nájdete v online antikvariáte, kde si ich môžu nájsť tisícky ľudí, a budú tak môcť ďalej plniť svoj účel.

Za tento projekt dávame palec hore 👍, a dúfame, že možnosť predaja starých a pre Vás nepotrebných kníh využije čo najviac ľudí.

My sme už svoje knižky odovzdali, prispeli sme pár eurami na dobrú vec, a ak sa k nejakým ďalším knihám dostaneme, určite túto možnosť využijeme znova👌 .

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Coffeein : Ak hľadáte kvalitne praženú kávu…

Coffeein. Káva je pre mnohých ľudí obľúbeným horúcim nápojom. Rozhodne sa niet čomu čudovať. Má nezameniteľnú chuť a arómu. Či už patríte medzi ľudí, ktorí...

Chocolissimo – číslo 1 pri výbere darčekových čokolád

Aj vy ste milovníkom sladkého? V tom prípade vás určite potešíme! Predstavujete vám totiž eshop Chocolissimo, ktorý vyniká v mnohých smeroch. Predovšetkým sa zaoberá výrobou a predajom...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články