piatok, 9 júna, 2023

Výkup kníh online – Dajte knihám druhú šancu a pomôžte

Z nášho pohľadu úžasný projekt vykupujeme-online.sk (prípadne aj jeho česká varianta), ktorý dáva knihám druhú šancu. Výkup kníh online – tento antikvariát vykúpi Vaše nečítané, nepoužívané a zaprášene knižky, ktoré poslúžia na dobrú vec.

online výkup kníh

Výkup kníh online -je to jednoduché

A jednoduhšie to už byť nemôže. Stačí ísť na web, vyplniť názvy prípadne IBAN kníh, ktoré chcete posunúť ďalej. Knižky zabalíte a o ostatné sa už postará team z výkupu. Buďto knižky zanesiete do zásielkovne alebo si po ne príde kuriér. Systém je do detailov prepracovaný, a tento výkup kníh online zvládne aj napríklad Vaša babička.

Zámerom tohoto výkupu je primárne poskytnúť druhú šancu knižkám, preto nepočítajte, že z predaja kníh zbohatnete. Výkupné ceny sa Vám zobrazia ihneď po zadaní názvu knihy. Nejedná sa o vysoké sumy, Ale aj touto sumou môžete prispieť na charitu, a výkupca k Vašej sume prihodí 20%. Aj takýmto spôsobom sa dá pomáhať a spraviť dobrý skutok, respektíve dva.

Darovať peniaze za vykúpené knižky môžete Unicef-u, prípadne organizácii Človek v tísni – SOS Ukrajina.

Ak nechcete nakupovať nové drahé knihy napríklad v Panta-rhei, Vaše vykúpené knihy nájdete v online antikvariáte, kde si ich môžu nájsť tisícky ľudí, a budú tak môcť ďalej plniť svoj účel.

Za tento projekt dávame palec hore 👍, a dúfame, že možnosť predaja starých a pre Vás nepotrebných kníh využije čo najviac ľudí.

My sme už svoje knižky odovzdali, prispeli sme pár eurami na dobrú vec, a ak sa k nejakým ďalším knihám dostaneme, určite túto možnosť využijeme znova👌 .

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články