piatok, 9 júna, 2023

Dovolenka na Slovensku – tipy kam sa oplatí ísť

Ak Vás rodinný rozpočet nepustí mimo hraníc Slovenska, nezúfajte. Užite si krásne hory, wellness či bazénové svety na Slovensku, kde si skvelo oddýchnete a načerpáte novú energiu. Navyše so zlavadna.sk môžete aj čo-to ušetriť. Dovolenka na Slovensku bude stáť rozhodne zato.

Objavte krásy Slovenska / dovolenka na Slovensku

Vysoké tatry

vysoké tatry zlava ubytovanie

Preskúmajte Slovensko krížom krážom. A samozrejme nevynechajte tatry. Ak nieste 100%ný turista a neviete sa dokonale orientovať, určite využite možnosť túry so sprievodcom, ktorý sa o Vás postará a navyše Vám poskytne informácie, ktoré by ste sa inak nedozvedeli.

Nízke tatry a Liptov

Dovolenka na slovensku

Liptov a nízke tatry sú ako stvorené na dovolenku na Slovensku. Užite si dokonalé ticho v malých penziónoch, alebo sa vyberte na akčné donovaly, doprajte si nálož adrenalínu na ferratách, alebo si skúste rafting v Liptovskom Mikuláši.

Trenčianske teplice

Trenčianske teplice dovolenka zlava

Ak ste vyznávačom dovolenky pri vode, určite Vám Trenčianske teplice poskytnú maximum. Dokonalé procedúry, luxusné ubytovanie v hoteli ADRIA, či obľúbené kúpalisko Zelená žaba – v tepliciach si zaručene prídete na svoje.

Krásy východného Slovenska

Východné Slovensko si zamilujete. Preskúmajte spiš, či slovenský raj. Zájdite na lúku plnú svišťou, Odfoťte sa pri Chromošskom viadukte a zregenerujte sa v aquaparku. Dovolenka na východnom Slovensku bude aktívna.

TIP. Ak sa chete pozrieť do zahraničia, odporúčame článok: dovolenka s CK Invia

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články