pondelok, 11 decembra, 2023

Dovolenka na Slovensku – tipy kam sa oplatí ísť

Ak Vás rodinný rozpočet nepustí mimo hraníc Slovenska, nezúfajte. Užite si krásne hory, wellness či bazénové svety na Slovensku, kde si skvelo oddýchnete a načerpáte novú energiu. Navyše so zlavadna.sk môžete aj čo-to ušetriť. Dovolenka na Slovensku bude stáť rozhodne zato.

Objavte krásy Slovenska / dovolenka na Slovensku

Vysoké tatry

vysoké tatry zlava ubytovanie

Preskúmajte Slovensko krížom krážom. A samozrejme nevynechajte tatry. Ak nieste 100%ný turista a neviete sa dokonale orientovať, určite využite možnosť túry so sprievodcom, ktorý sa o Vás postará a navyše Vám poskytne informácie, ktoré by ste sa inak nedozvedeli.

Nízke tatry a Liptov

Dovolenka na slovensku

Liptov a nízke tatry sú ako stvorené na dovolenku na Slovensku. Užite si dokonalé ticho v malých penziónoch, alebo sa vyberte na akčné donovaly, doprajte si nálož adrenalínu na ferratách, alebo si skúste rafting v Liptovskom Mikuláši.

Trenčianske teplice

Trenčianske teplice dovolenka zlava

Ak ste vyznávačom dovolenky pri vode, určite Vám Trenčianske teplice poskytnú maximum. Dokonalé procedúry, luxusné ubytovanie v hoteli ADRIA, či obľúbené kúpalisko Zelená žaba – v tepliciach si zaručene prídete na svoje.

Krásy východného Slovenska

Východné Slovensko si zamilujete. Preskúmajte spiš, či slovenský raj. Zájdite na lúku plnú svišťou, Odfoťte sa pri Chromošskom viadukte a zregenerujte sa v aquaparku. Dovolenka na východnom Slovensku bude aktívna.

TIP. Ak sa chete pozrieť do zahraničia, odporúčame článok: dovolenka s CK Invia

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Rockrider e-st 100 | najlacnejší ebike na trhu

Trh s elektrobicyklami, tzv. ebajkami sa v posledných rokoch poriadne rozrástol. Známy športový reťazec decathlon nezaspal na vavrínoch a vytvoril v roku 2023 nové...

ROCKRIDER E-EXPL 520 S | celoodpružený ebike z decathlonu

Decathlon sa v roku 2023 začal poriadne venovať aj kategórii ebike, okrem krásneho modelu e-expl 520 prichádza aj s celoodpruženým bicyklom, ktorý nesie označenie...

Rockrider e-expl 520 | rockrider ebike | decathlon e-bike

Dnes si predstavíme novinku od decathlonu. Konkrétne sa budeme baviť o modeli rockrider e-expl 520. Tento rockrider ebike je podľa nás výbornou voľbou ak...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články