pondelok, 15 augusta, 2022

Holokolo – kvalitné cyklistické dresy a doplnky

Holokolo je obľúbený slovenský eshop zameraný na cyklistické oblečenie a doplnky. Pokiaľ sa teda venujete cyklistike, nemal by újsť Vašej pozornosti.

Obľúbený cyklistický obchod

Eshop Holokolo je obľúbený nielen na Slovensku, ale aj v Čechách či Rumunsku. V porfóliu nájdete vyše 50.000 produktov pre mužov, ženy aj deti , medzi ktorými nechýbajú:

  • Cyklistické oblečenie
  • Značkové či teamové sety
  • Tretry
  • Prilby
  • Okuliare
  • A iný doplnkový sortiment

Doprava

Eshop ponúka dopravu zdarma na 69€, čo vôbec nebude problém presiahnuť. Ak sa Vám to nepodarí môžete si vybrať odoslanie kuriérom za 3,99€ alebo zásielkovňu na 1,90€. Gro tovaru držia skladom, tým pádom vie byť Vami objednaný tovar u Vás už druhý pracovný deň.

holokolo dresy akcia

Cyklistické značkové oblečenie

V ponuke Holokolo nájdete zvučné mená ako Santini, Haven, Scott, Castelli či Lezyne, ale aj rovnomenné oblečenie , keďže ide aj o výrobcu kvalitného oblečenia. Navyše pod tou istou strechou nájdete teamové oblečenie takmer všetkých pro-tour teamov, ako aj to reprezentačné.

castelli vypredaj

Castelli – cyklistické oblečenie

Castelli – zrejme najznámejšia a najkvalitnejšia značka, s ktorou sa vo svete cyklistiky stretnete. Áno, možno si pri pohľade na ceny poviete, že sú vysoké, ale ubezpečím Vás, že sú priamo úmerné kvalite. Tieto cyklistické dresy a nohavice Vám vydržia krásnych pár rokov. Navyše ponúkajú maximálny komfort, aby ste sa na bicykli cítili pohodlne a príjemne.

Holokolo – overený eshop

Ak sa rozhodnete v eshope holokolo.sk nakúpiť, určite urobíte dobre. Ceny sú mierne lacnejšie od konkurencie (samozrejme záleží od akcie). O kvalite eshopu svedčí aj fakt, že získal zlatý certifikát overené zákazníkmi na heuréke. Zákazníci si najviac pochvaľovali cenu, rýchlosť dodania a kvalitu dodaného tovaru.

Takže nákup odporúčame, výber konkrétnych verí záleží na Vás. Nám sa páčia všetky 👍

Tip: Ak hľadáte aj bicykel odporúčame hodiť očko na článok: vyberáme bicykel v Decathlone

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Powerlogy – kvalitné výživové doplnky stravy

Poznáte Powerlogy doplnky stravy? Nie? tak je najvyšší čas...V tejto hektickej dobe plnej nekvalitných potravín, je práve Powerlogy tým partnerom, na ktorého sa môžete...

Blendea Supergreens – hodnotenie superpotraviny

Superpotraviny? V dnešnom uponáhľanom svete plnom fastfoodov, macdonaldov, a iných rýchlych nevyvážených jedál, je čoraz potrebnejšie dopĺňať životuprospešné živiny. Vaše telo Vám bude vďačné...

Online kalkulačka pre lacné PZP a havarijné poistenie

Netfinancie zastrešujú väčšinu poisťovní na Slovensku, a ich generátor ponúk je naozaj rýchly. Stačí Vám pár sekúnd a ponuky máte pred sebou. Ak teda...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články