streda, 22 marca, 2023

Kávovar DeLonghi ECAM 22.110

Predstavte vašim známym svoju novú domácu kaviareň, ktorá nemôže vo vašom modernom domove chýbať! Kávovar Delonghi ecam – moderný plnoautomatický kávovar z dielne svetoznámeho výrobcu DeLonghi vám v pohodlí domova sprostredkuje dokonalý pôžitok z pitia a prípravy kávy. Jeho elegantné čierne prevedenie dokonale doplní väčšinu kuchyňu. Oceníte jeho jednoduché ovládanie i údržbu. Vďaka technológii Tubuless System a so 100-percentnou presnosťou kalibrovaným kónickým oceľovým mlynčekom sa môžete zakaždým tešiť na dokonale pomletú čerstvú kávu. O dokonalé regulovanie teploty sa postará termoblok . Na prípravu vynikajúcich kávových nápojov (káva laté, kapučínko) postačí jediný dotyk tlačidla na displeji kávovaru. Špeciálna parná tryska vám dopraje lahodnú mliečnu penu, aby ste si mohli svoj nápoj vychutnať.

Super kávovar delonghi

Elegantnému čiernemu kávovaru s lesklou povrchovou úpravou dominuje tlačidlový intuitívny ovládací panel s ikonami, pre lepšie ovládanie. Zabudovaný oceľový mlynček je tichý a ponúka až 13 možností nastavenia hrúbky pomletia kávových zŕn, z ktorých využijete možno 2. Nechýba zásobník na 250 gramov kávy s gumovým tesnením, vďaka ktorému zachová jej arómu. Zásobník vydrží na cca 30 štandardných káv. Do kávovaru však môžete vsypať aj už pomletú kávu, ideálnu napríklad na prípravu bezkofeínového nápoja (napríklad čakanková melta alebo caro)

Vždy čerstvá káva

Tubeless System obmedzuje výskyt zvyškov pomletej kávy v mlynčeku na minimum, takže Vaša kávička bude zakaždým pripravená z čerstvo pomletej kávy.

Šikovný kávovar delonghi

Údržbu prístroja zjednodušuje odnímateľná jednotka na sparenie a nádržka na vodu s objemom cca 1,8 litra. Prístroju s tlakom 15 barov nechýba nastaviteľný odtok kávy pre šálky rôznej veľkosti až do 140 mm. Súčasťou kávovaru je i špeciálny priestor na uskladnenie kávovej usadeniny, takzvaného sósu až zo 14 šálok kávy. Kávovar sa pri zapnutí a vypnutí automaticky prepláchne, takže sa nemusíte o nič starať. Navyše Vás aj upozorní na potrebu odvápnenia.

Mlieko do krémového cappuccina či latte macchiata si môžete napeniť alebo zohriať pomocou parnej trysky. Pomocou funkcie Horúca voda uvaríte aj napríklad čaj aj bez rýchlovarnej kanvice.

S rozmermi 24x43x35 cm a príkonom 1450w si kávovar delonghi ecam proste zamilujete.

Michal
Ahoj, Moje meno je Michal, vyštudoval som jazykové gymnázium, a následne som získal titul na Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici - fakulta medzinárodných vzťahov. Ako bývalý profesionálny športovec (cyklistika) ma najviac baví písať na témy ohľadom športu, výživy a podobne. Taktiež témy bývanie, stavba, elektro mi nie sú cudzie.

Odporúčané články

Konferenčný stolík – všetko, čo potrebujete vedieť

Konferenčné stolíky sú dôležitou súčasťou každého posedenia. Ich využitie sa neobmedzuje len na pokladanie hrnčekov s čajom alebo kávou, ale hodí sa aj na...

Wolt: Top aplikácia na objednávanie jedla. Tipy, ako získať zľavy.

Nestíhate navariť? Hľadáte s kolegami chutný obed, ktorý k vám rýchlo dorazí? Alebo sa vám jednoducho nechce variť? Každý z nás verne pozná tieto situácie. Nech už...

AJ produkty – katalog kancelárskeho nábytku /zľava pre Vás 7%/

Počuli ste už o spoločnosti AJ Produkty? Pravdepodobne neraz. Táto firma totiž vyniká v mnohých smeroch. Je jednotkou na trhu v predaji produktov, ktoré slúžia obzvlášť do...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články