piatok, 22 septembra, 2023

Fitstream E1 – USB smoothie maker – recenzia

FitStream revolučný mixér

Byť fit sa oplatí! Navyše s mixérom FitStream E1 je to ešte jednoduchšie ako nikdy predtým. Poďme si teda predstaviť tento revolučný vynález, ktorý máme odskúšaný a  sme s ním nadmieru spokojní. Ideálny na prípravu proteínových šejkov (Ak neviete vybrať proteín, pripravili sme pre Vás článok : Ako vybrať správny proteín)

Lahodné smoothie rýchlo a jednoducho

Predovšetkým treba podotknúť, že FitStream je určený najmä pre milovníkov smoothie, ale na druhej strane sa s ním dá  vyčarovať naozaj hocičo. Zároveň aj manipulácia s ním je úplne jednoduchá.

fitstream e1

Pri úplne prvom použití je potrebné mixér vyčistiť a to tak, že nalejete dovnútra vodu, pridáte trošku saponátu na riad smoothie maker pustíte. Úplne jednoduché však?

A teraz, keď je mixér pripravený k použitiu,  môže sa ísť na vec. Stačí naliať vodu alebo mlieko a do toho ovocie, alebo kľudne aj proteín, kávu… čo si len zmyslíte.  Je to len a len na vás.  Nápoj sa rozmixuje a to veľmi rýchlo, takže naň nemusíte dlho čakať. Potom už len stačí užívať tú chuť.

Kamkoľvek so sebou

Asi najlepšie na FitStreame je to, že je ľahko prenosný. Je to vďaka tomu že na rozdiel od bežných mixérov, je bezkáblový a funguje na princípe  dobíjania cez USB port. Ďalšou výhodou je jeho veľkosť. Tým, že je malý a praktický,  zmestí sa kdekoľvek.

Ako bonus uvádzame nízku hlučnosť, teda FitStream skoro vôbec nepočujete, čo sa nedá povedať o iných veľmi hlučných mixéroch.

Kvalita za výhodnú cenu

Kúpa FitStreamu sa určite oplatí. Cena sa pohybuje plus mínus okolo 30 eur, čo je prijateľné. Na oficiálnej stránke FitStream ku kúpe jedného mixéra dostanete aj milý darček. A to  Fit balíček, ktorý obsahuje mrazom sušené ovocie. Balíčky sa dajú na stránke dokúpiť aj samostatne.

FitStream možno dostať v 9 farbách. Výber je teda naozaj široký, keďže mixér je vhodný pre kohokoľvek. Či už sú to športovci, ľudia čo chcú byť fit alebo rodiny s deťmi. Každý si nájde ten svoj.

Spokojnosť zákazníkov

FitStream používa množstvo ľudí a recenzie hovoria o nadmernej spokojnosti.  Medzi nimi sú aj rôzne celebrity či influenceri, ktorí dennodenne zverejňujú, ako mixér používajú a popritom pridávajú aj zaujímavé recepty na nápoje, ktoré sa dajú z neho vyčarovať.

My máme takisto s mixérom výborné skúsenosti a to z týchto dôvodov:

+  je praktický

+  je jednoducho umývateľný

+  je tichý

+  je rýchly

+  je jednoducho super

Ak vás článok zaujal a nad mixérom premýšľate a myslíte si že je to pre vás to pravé, môžeme vám poradiť len jedno. Neváhajte!  Veríme, že kúpu neoľutujete.

Odporúčané články

Rockrider e-st 100 | najlacnejší ebike na trhu

Trh s elektrobicyklami, tzv. ebajkami sa v posledných rokoch poriadne rozrástol. Známy športový reťazec decathlon nezaspal na vavrínoch a vytvoril v roku 2023 nové...

ROCKRIDER E-EXPL 520 S | celoodpružený ebike z decathlonu

Decathlon sa v roku 2023 začal poriadne venovať aj kategórii ebike, okrem krásneho modelu e-expl 520 prichádza aj s celoodpruženým bicyklom, ktorý nesie označenie...

Rockrider e-expl 520 | rockrider ebike | decathlon e-bike

Dnes si predstavíme novinku od decathlonu. Konkrétne sa budeme baviť o modeli rockrider e-expl 520. Tento rockrider ebike je podľa nás výbornou voľbou ak...

Sledujte nás

8,948FansLike
1,227FollowersFollow
897SubscribersSubscribe

najnovšie články